آخرین وضعیت انصاری و عالیشاه

به گزارش بلاگ پو، دوری انصاری می تواند روزهای سختی را برای پرسپولیس رقم بزند و شاید درمان مصدومیت او طولانی باشد. عالیشاه اما به زودی با تیمش همراه خواهد شد.

آخرین وضعیت انصاری و عالیشاه

به گزارش خبرنگاران ، مصدومیت انصاری و عالیشاه از نگرانی های بزرگ پرسپولیس است. آنها به شدت دچار کمبود بازیکن هستند و این مصدومیت ها کار قرمزها را سخت تر خواهد نمود. حقیقت، پزشک تیم پرسپولیس درباره مصدومیت محمد انصاری گفت: برای اعلام نظر قطعی درباره وضعیت محمد انصاری تا دوشنبه و دریافت پاسخ آزمایش ها صبر می کنیم ولی امید عالیشاه تا آغاز تمرینات، آماده خواهد شد.

محمد انصاری که از چندی پیش هم عنوان می شد با آسیب دیدگی روبرو است و با فداکاری بازی می کرد، حالا منتظر است تا ببیند آسیب وارده به زانوی او که پیش بینی شده، رباط صلیبی او را درگیر نموده باشد، تا چه میزان است. برانکو به شدت نگران این مصدومیت هاست و درباره مصدومیت انصاری که شدید به نظر می رسد، گفته همه در کنار انصاری هستیم. دوری انصاری می تواند روزهای سختی را برای پرسپولیس رقم بزند و شاید درمان مصدومیت او طولانی باشد.

عالیشاه اما به زودی با تیمش همراه خواهد شد. پزشک پرسپولیس درباره آخرین شرایط امید عالیشاه نیز گفت: شرایط او خوب پیش می رود و با اقداماتی که انجام شده است، تا آغاز تمرینات آماده خواهد شد.

2

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2784

به "آخرین وضعیت انصاری و عالیشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت انصاری و عالیشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید