آقای وزیر! فقط دوست دارید با منتقدان کل کل کنید، مردم ایران دهانشان از حرف های شما باز می ماند

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران : آقای نمکی وزیر بهداشت که همچون یادداشت های قبلی می نویسم که سخت ترین دوران یک وزیر در تاریخ کشور را تجربه می کند، منتقدان عملکرد خود و تیم وزارت بهداشت را به باد انتقاد گرفته است.

آقای وزیر! فقط دوست دارید با منتقدان کل کل کنید، مردم ایران دهانشان از حرف های شما باز می ماند

به گزارش خبرنگاران به نقل از عصرایران، این خبرگزاری در یادداشتی نوشت: آقای نمکی وزیر بهداشت که همچون یادداشت های قبلی می نویسم که سخت ترین دوران یک وزیر در تاریخ کشور را تجربه می کند، منتقدان عملکرد خود و تیم وزارت بهداشت را به باد انتقاد گرفته است.

کاش آقای وزیر به این نکته توجه می کرد، کسانی که از وزارت تخت امر او و ستاد ملی مقابله با کرونا انتقاد می کنند، تنها یک هدف دارند و آنهم سلامت جامعه است.

ما شاید تخصصی در زمینه پزشکی نداشته باشیم اما دو چشم بینا داریم که به راحتی با آن شرایط جامعه را می بینیم. ما می بینیم که مقدار رعایت پروتکل های بهداشتی به پایین ترین حد خود رسیده است. ما می بینیم که پیک پنجم کرونا پشت در است و به زودی تمام کشور قرمز می شود. ما می بینیم که مردم در صف واکسن هستند و هیچ اتفاقی نمی افتد. ما می بینیم آنهایی که دست شان به دهان شان می رسد، راهی کشورهای خارجی می شوند تا واکسن بزنند.

ما اینها را می بینیم و قلم به دست می گیریم و از شما و تیم همراه شما انتقاد می کنیم. البته بماند که فحش هم می شنویم.

کسی در این کشور خون شهدای سلامت را پایمال نکرده بلکه آنهایی که می نویسند یا حرفی می زنند، تنها نگران سلامت خود، خانواده و هم وطنان شان هستند.

در ماجرای پیک چهارم، کسی به حرف شما گوش نکرد و متاسفانه اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد. در همان زمان نوشتم که آقای وزیر اگر کسی به حرف شما گوش نمی دهد، نمانید و بروید. شاید این رفتن شما به وزیر بعدی کمک کند که مقامات بالا دستی به حرف های کارشناسی او گوش کنند.

آقای وزیر احتیاجی نیست مُهر نامه های محرمانه را بردارید. به رئیس دفتر خود بگویید که از سخنان تان در مورد واکسن و مدیریت کرونا پرینت بگیرند تا متوجه شوید در این مدت چقدر حرف زدید و چقدر عمل نکردید.

مردم این وعده ها را می بینند و به این نتیجه می رسند که یک جای کار می لنگد. جدیدا گفته اید که همین الان که عده ای در سیستان و بلوچستان بلوا می کنند، حداقل 300 تا 400 تخت خالی در سیستان و بلوچستان داریم. این حرف یعنی نمی خواهید بشنوید و تنها دوست دارید، با منتقدان خود کل کل کنید.

بماند که کننده چابهار خطاب به وزیر گفته است: آیا اینکه حتی یک بخش عفونی در این پهنه وجود ندارد بلواست؟ آیا اینکه فقط یک متخصص عفونی داریم بلواست؟ آیا صف افرادی که پشت در بیمارستان ها منتظر یک تخت خالی هستند بلواست؟ نه هیچکدام بلوا نیست واقعیت است.

مردم شرایط ایران را می بینند و دهان شان از برخی حرف های شما باز می ماند. کدام حرف ها؟ صادرات واکسن و انتقال تجربه مدیریت به جهان.

می دانیم مدیریت این داستان بسیار سخت است اما به ما و مردم حق بدهید که نگران سلامت خودمان و خانواده مان باشیم و نگران تصمیمات شما و مقام های بالا دستی.

مردمی که درگیر گرانی، تورم و طی روزهای اخیر بی برقی هستند، حق ندارند دغدغه سلامت خود را داشته باشند؟ اگر نبود همین فشارهای افکار عمومی معلوم نبود که شرایط کشور به کجا می رسید و داستان واکسن ها به کجا ختم می شد.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 51579

به "آقای وزیر! فقط دوست دارید با منتقدان کل کل کنید، مردم ایران دهانشان از حرف های شما باز می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای وزیر! فقط دوست دارید با منتقدان کل کل کنید، مردم ایران دهانشان از حرف های شما باز می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید