آوار انتقاد بر سر مصلح ، او بی تقصیر بود؟

به گزارش بلاگ پو، پرسپولیس که دقایقی طولانی در هر دو نیمه تحت فشار بود دو گل دریافت کرد که شاید پیدا کردن فردی به عنوان مقصر در این دو گل سخت باشد.

آوار انتقاد بر سر مصلح ، او بی تقصیر بود؟

به گزارش خبرنگاران ،حالا که پرسپولیس دو گل خورده برخی بازیکنان خط دفاعی این تیم مثل شایان مصلح را هدف گرفته اند و به آنها می تازند اما وقاعیت این است که در این دو گل خورده سخت بتوان بایکن خاصی را به عنوان مقصر معرفی کرد.قبل از بازی فینال همه از سازمان دفاعی پرسپولیس تعریف و تمجید می کردند و البته نقطعه ضعف حریف ژاپنی را در همین سازمان دفاعی می دانستند اما در عمل چیزی دیگری رخ داد.پرسپولیس که دقایقی طولانی در هر دو نیمه تحت فشار بود دو گل دریافت کرد که شاید پیدا کردن فردی به عنوان مقصر در این دو گل سخت باشد.

حرکات ترکیبی و فضاسازی بازیکنان ژاپنی در جلوی محوطه جریمه و حتی داخل محموطه شرایطی را ایجاد می کرد که مدافعان پرسپولیس برای مهار بازیکن یا رفتن روی توپ گیج می شدند و همین مساله دلیل اصلی دریافت هر دو گل بود.

در گل اول شاید می شد سختگیری بیشتری از سوی بشار،کمال و نهایتا انصاری روی لئو سیلوا صورت بگیرد اما هیچ کدام از این بازیکنان در مهار هافبک برزیلی حریف موفق عمل نکردند و در نهایت توپ با عبور از بین پاهای سیدجلال و شجاع و در حالی که بیرانوند واکنش نسبتا کندی داشت به گل تبدیل شد.

در صحنه گل دوم هم بعد از ارسال ضربه ایستگاهی کاشیما،سیدجلال دو بار و مصلح یک بار با ضربات سر توپ را دفع کردند که به جای فرستادن توپ به گوشه ها،آن را به مرکز زمین برگشت دادند و وقتی بازیکن کاشیما از چنگ علیپور فرار کرد و پاس نهایی را داد انصاری و نوراللهی در کنترل سرجینیو ناکام بودند تا بازیکن برزیلی حریف با ضربه ای نسبتا اتفاقی که توپ به ساق پایش برخورد کرد موفق به گلزنی شود.

3-270

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2595

به "آوار انتقاد بر سر مصلح ، او بی تقصیر بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آوار انتقاد بر سر مصلح ، او بی تقصیر بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید