احتمال تعطیلی حرم امام(ره) ، استفاده از ظرفیت های مرقد برای بهبودیافتگان کرونا

به گزارش بلاگ پو، عضو شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت به کارگیری همه ظرفیت های پایتخت برای مقابله با کرونا از شهردار تهران درخواست کرد از امکانات وسیع حرم مطهر در صورت احتیاج با هماهنگی ستاد مرکزی مدیریت بحران به نحو احسنت استفاده شود.

احتمال تعطیلی حرم امام(ره) ، استفاده از ظرفیت های مرقد برای بهبودیافتگان کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، سید حسن رسولی در جریان دویست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران درخصوص ضرورت به کارگیری همه ظرفیت های پایتخت برای مقابله با کرونا گفت: تجربه آموخته است که در شرایط بحرانی با پرهیز از نگاه خوشبینانه برای روبرو با بدترین شرایط باید کسب آمادگی کرد.

او توضیح داد: در این راستا اکنون که حاج سید حسن خمینی، تولیت محترم آستانه حضرت امام(ره) ضمن اعلام احتمال تعطیلی حرم مطهر موافقت کردند که تمام ظرفیت های مرقد به جهت بهره برداری برای تامین نقاهتگاه و یا نگهداشت بهبود یافتگان و یا سایر احتیاجهای ضروری در مقابله با ویروس کرنا در اختیار شما قرار گیرد، ضمن قدردانی از ایشان انتظار دارم تدابیری اتخاذ و از این امکانات وسیع در صورت احتیاج با هماهنگی ستاد مرکزی مدیریت بحران به نحو احسن استفاده شود.

رسولی ادامه داد: امیدوارم با پیش قدمی ایشان و شما زمینه به کارگیری سایر اماکن زیارتی و دینی در جریان مدیریت امداد و نجات ستاد مرکزی بحران و یاری به آسیب دیدگان پایتخت فراهم شود.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21960

به "احتمال تعطیلی حرم امام(ره) ، استفاده از ظرفیت های مرقد برای بهبودیافتگان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعطیلی حرم امام(ره) ، استفاده از ظرفیت های مرقد برای بهبودیافتگان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید