احکام نو کمیته معین شرایط اعلام شد

به گزارش بلاگ پو، تهران (پانا) - کمیته شرایط بازیکنان 9 رای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد.

احکام نو کمیته معین شرایط اعلام شد

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره به توضیح زیر است:

باشگاه ماشین سازی تبریز به علت شکایت نود و شش میلیون و هشتصد و نود چهار هزار و پانصد ریالی محمود نصیری، بر اساس رای صادره محکوم به پرداخت اصل خواسته به انضمام هزینه دادرسی شد.

محمدعلی صفیا بابت مطالبه نهصد میلیون ریالی از باشگاه نفت مسجد سلیمان شکایت کرد که این باشگاه به پرداخت هفتصد و هشتاد و هشت میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت شاهین شفیعی از باشگاه آرمان گهر سیرجان بابت مطالبه یک میلیارد و یکصد و بیست و پنج میلیون ریالی، کمیته معین وضیعت بازیکنان شکایت وی را مردود و غیرقابل رسیدگی خاطرنشان کرد.

شکایت پیمان صالحی از باشگاه طرفدار جهت مطالبه ششصد میلیون ریالی، به رای پرداخت پانصد و شصت و هشت میلیون ریالی از سوی باشگاه به شاکی به انضمام هزینه دادرسی شد.

علی محمودی در قالب شکایت ارائه شده خواستار پرداخت چهارصد میلیون ریال از سوی باشگاه نصر فردیس البرز شد که پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی از سوی باشگاه رای صادره از سوی کمیته معین شرایط بازیکنان است.

در پرونده شکایت علی اکبرخواه از باشگاه بادران جهت مطالبه یکصد و شصت و سه میلیون و دویست و نود هزار ریالی، کمیته شرایط دعوای خواستار را مردود و نسبت به آن قرار رد دعوا صادر خاطرنشان کرد.

پوریا غلامی بابت مطالبه پانصد و هفتاد و پنج میلیون ریالی شکایتی را از باشگاه مس کرمان ارائه کرد که کمیته معین وضیعت بازیکنان شکایت وی را مردود و غیرقابل رسیدگی خاطرنشان کرد.

با شکایت مسعود عباس زاده از باشگاه ماشین سازی شهریار برای مطالبه چهارصد و هشتاد میلیون ریالی، کمیته معین شرایط بازیکنان رای به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی از سوی باشگاه داد.

شکایت مهرداد زهری از باشگاه شهرداری فومن در مطالبه ششصد میلیون ریالی منجر به صدور رای محکومیت این باشگاه در پرداخت اصل خواسته شاکی و بعلاوه پرداخت هزینه دادرسی شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 54273

به "احکام نو کمیته معین شرایط اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام نو کمیته معین شرایط اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید