استقبال خوب تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش بلاگ پو، دبیر فدراسیون ناشنوایان از استقبال خوب تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور پس از 2 سال دوری از مسابقات اطلاع داد و گفت: استقبال تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور به حدی بالا بود که فدراسیون تیراندازی تصور این همه تیرانداز در ناشنوایان را نداشت.

استقبال خوب تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور

مهدی نصیبی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشور تیراندازی ناشنوایان پس از 2 سال دوری از مسابقات در شرایطی در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید که 22 نفر تیرانداز زن و 20 تیرانداز مرد در این مسابقات حضور داشتند که غیرقابل تصور بود. به طوری که این مساله سبب تعجب فدراسیون تیراندازی شده بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات برتر به تیم ملی دعوت خواهند شد یا خیر؟ اضافه کرد: در صورتی که بحث حضور تیراندازی در مسابقات المپیک ناشنوایان از سوی کشور میزبان مطرح گردد، در آن صورت می توانیم با تشکیل تیم ملی تیراندازی نفرات برتر را دعوت و برای المپیک آنها را آماده کنیم. بنابراین چون هنوز حضور تیراندازی در المپیک معین نیست، فعلا برنامه ای در این زمینه نداریم.

دبیر فدراسیون تیراندازی در سرانجام اعلام کرد: از این که پس از 2 سال دوری از مسابقات این همه تیرانداز در رقابتهای قهرمانی کشور در دو ماده تپانچه و تفنگ حضور داشتند، جای خوشحالی است و امیدوارم با برنامه ریزی مسنجم بتوانیم دوباره تیراندازی ناشنوایان را احیا کنیم.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 56839

به "استقبال خوب تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال خوب تیراندازان ناشنوا از مسابقات قهرمانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید