اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دولت در شهرستان انگوت تامین می گردد

به گزارش بلاگ پو، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت، اختصاص اعتبار به پروژه های نیمه تمام را از برنامه های دولت در این شهرستان انگوت مطرح نمود.

اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دولت در شهرستان انگوت تامین می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی در شورای اداری شهرستان انگوت گفت: سفر های استانی، فرصت مناسبی برای ارزیابی ظرفیت های منطقه و تصمیم گیری اصولی بر پایه این شناخت در هیات دولت است.

وی اضافه کرد: اولویت حضور رئیس جمهوری در منطقه ها محروم، نشان دهنده، دغدغه و اهتمام دولت برای حل سریع تر مسائل مردم است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه عمده مشکل مردم در حوزه اشتغال است، توضیح داد: تسهیلگری در اعطاء تسهیلات مقرون به صرفه قیمت در چارچوب قانون و حمایت از سرمایه گذاران از سیاست های دولت برای از بین بردن محرومیت است.

وی با عنوان اینکه حضور در میان مردم با هدف اولویت بندی تصمیم گیری ها در هیات دولت انجام می گردد، گفت: هرگونه تصمیم با در نظرگرفتن محرومیت زدایی و مسائل مردم منطقه ها کمتر برخوردار خواهد بود.

عبدالملکی با اشاره به دغدغه مردم در بحث اشتغال گفت: فرایند احداث دامپروری صنعتی شستا در منطقه انگوت با نگاه به تکمیل زنجیره ارزش و ایجاد اشتغال تسریع خواهد شد.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 57057

به "اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دولت در شهرستان انگوت تامین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام دولت در شهرستان انگوت تامین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید