اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، متقاضیان شرکت در پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت تا عصر فردا 22 مرداد می توانند آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت

سال جاری در ساختار مسابقات این جشنواره برای نخستین بار به منظور کشف و حمایت از استعدادهای جوان بخش روایت نو مربوط به داوری آثار فیلمسازان اول ایجاد گردیده است که به برترین فیلم این بخش، لوح تقدیر، جایزه نقدی و نشان شهید آوینی اهدا خواهد شد.

همچنین شورای برگزاری این جشنواره، بخش ویژه جلوه گاه نور جشنواره را به مسابقه آثار سینمایی، کوتاه و مستند با موضوع و محوریت انقلاب و تاریخ انقلاب اسلامی با هدف بازروایی و بازنمایی تاریخ انقلاب و توجه ویژه تر به محصولات سینمایی که در راستای ثبت و روایت انقلاب و مضامین و مفاهیم مرتبط با آن از قبیل نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در احیای هویت ایرانی - اسلامی ساخته گردیده اند، اختصاص داده است.

پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت سال جاری با تغییر زمانی از مهرماه به دهه اول آذر همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سینماگران داخلی و خارجی در بخش های اصلی مسابقه سینمای ایران شامل فیلم های سینمایی، فیلم های کوتاه داستانی، فیلم های مستند، بخش جلوه گاه نور، بخش روایت نو (مسابقه فیلمسازان اول) و مسابقه سینمای بین الملل شامل فیلم های سینمایی و کوتاه و مستند، جایزه عماد مغنیه و بخش های جنبی برگزار می گردد.

برگزاری این جشنواره به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری سازمان های و نهادهای مختلف فرهنگی و سینمایی کشور و به دبیری محمد خزاعی است.

منبع: mehrnews.com
انتشار: بروزرسانی: 12 شهریور 1397 شناسه مطلب: 378

به "اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم مقاومت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید