افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان در سال آینده

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، معصومه آقاپور در جلسه ای که به منظور هم اندیشی در خصوص مسائل بازنشستگان استان با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بازنشستگان را افتخار کشور عنوان نمود و گفت: اگر ما امروز شاهد ایران سرافراز هستیم در نتیجه کوشش ها و زحمات بازنشستگان ادوار مختلف است و ما بخش اعظمی از موفقیت کشور را مدیون این عزیزان هستیم.

افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان در سال آینده

وی با اشاره به اینکه بر اساس آمارهای غیررسمی در سال 97 شاهد تورم 140 درصد در کشور می باشیم، گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در سال 97 در برابر فواره تورم 140 درصدی بسیار ناچیز بوده و ما در این زمینه شاهد ناعدالتی هستیم.

آقاپور ادامه داد: در ماده 30 برنامه ششم به دنبال پیدا کردن منبعی برای تامین اعتبار برای برطرف این تبعیض و حتی برطرف اختلاف حقوق بازنشستگی با تامین اجتماعی هستیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در حال حاضر موازنه ورودی و خروجی صندوق از استانداردها فاصله زیادی گرفته است گفت: این نرخ طی 20 سال گذشته، 20 به 1 بوده است که طی 5 سال اخیر به نرخ 6 به 1 رسیده است و در صورت عدم ایجاد اشتغال و اصلاح ساختار موجود طی سال های آینده این تهدید به بحران تبدیل خواهد شد.

آقاپور در ادامه با اشاره به برگزاری چهار نشست غیرعلنی مجلس در خصوص رسیدگی به مسائل صندوق های بازنشستگی گفت: از مهم ترین دغدغه های مطرح شده می توان به درمان، بیمه تکمیلی، ترمیم حقوق و اخیرا بحث مسکن اشاره نمود.

وی ضمن قدردانی از کوشش های انجام شده توسط مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، دکتر جمشید تقی زاده در راستای ارائه طرح افزایش حقوق پلکانی گفت: انتظار داریم در بخش امور رفاهی و بیمه تکمیلی نیز اقدامات خوبی صورت گیرد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2571

به "افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان در سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان در سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید