اوباما: احمق ها هستند که راستی ندارند

به گزارش بلاگ پو، ایسنا نوشت: رئیس جمهوری سابق آمریکا در مراسم یادبود رئیس فقید کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان، الایجا کامینگز را به عنوان مردی مهربان و محترم ستود؛ شخصی که با وجود موقعیت قدرتش در مجلس نمایندگان آمریکا با دیگران رفتار خوبی داشت.

اوباما: احمق ها هستند که راستی ندارند

به گزارش پایگاه خبری هیل، الایجا کامینگز، رئیس کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان آمریکا 17 اکتبر در سن 68 سالگی درگذشت. باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا آدینه گفت: او هرگز عشرت طلب نبود، زیرا می دانست که بدون وضوح هدف و ایمان پایدار و عزم محکمی که آزادی ما طلب می نماید، عهد این ملت پژمرده خواهد شد. او می دانست که خود خشنودی نه تنها برای زندگی جمعی ما بلکه برای زندگی فردی ما هم فاسدکننده است.

رئیس جمهوری پیشین آمریکا در سخنانی که شاید انتقادی آشکار به دونالد ترامپ بوده باشد، تاکید نمود: هیچ چیز بدی درباره مهربانی و دلسوزی وجود ندارد. هیچ چیز بدی در مراقبت از دیگران وجود ندارد. هیچ چیز بدی در خصوص افتخارآمیز بودن وجود ندارد. شما احمق نیستید؛ راستی و صداقت دارید و با دیگران با احترام رفتار می کنید.

اوباما مقابل تصویر بزرگی از الایجا کامینگز که در کنارش واژه محترم نوشته شده بود، گفت: این واژه برای تمام افرادی که در سمت هایی انتخاب می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد و ما آن ها را محترم می شماریم اما الایجا کامینگز پیش از آنکه به سمتی برسد، محترم بود.

پیش از اوباما، دموکرات های دیگری چون نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و هیلاری کلینتون، وزیر خارجه پیشین آمریکا و همسرش بیل کلینتون در مدح کامینگز سخنرانی کردند.

310 310

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 14340

به "اوباما: احمق ها هستند که راستی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما: احمق ها هستند که راستی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید