بادامچیان: امیدوارم اصولگرایان به ائتلاف بزرگ دست یابند

به گزارش بلاگ پو، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ما از شورای وحدت اصولگرایان جدا نمی شویم زیرا می خواهیم تشکیل ائتلاف بزرگی را شروع کنیم.

بادامچیان: امیدوارم اصولگرایان به ائتلاف بزرگ دست یابند

به گزارش خبرنگاران، اسدالله بادامچیان در نشست خبری امروز خود اظهار کرد: مجمع عمومی حزب در آذرماه 97 برگزار گشت و در این دوره اعضای شورای مرکزی به حدود 40 نفر افزایش یافت و چهار نسل نیز در ترکیب شورای مرکزی حضور یافته اند.

بادامچیان در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره اینکه آیا حزب مؤتلفه اسلامی در انتخابات 98 با جبهه مردمی نیروهای انقلاب همکاری می کند یا نه؟ گفت: آنها هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده اند که آیا جبهه یا حزب هستند؟ البته هر مجموعه ای حق دارد به صورت قانونی فعالیت کند و ما هم امیدواریم موازین قانونی برای این مجموعه طی شود تا بتوانند فعالیت کنند. آنچه روشن است، ما در مؤتلفه درباره انتخابات، با همه احزاب همسو تعامل داریم و امیدواریم بتوانیم نقش خود را در ائتلاف بزرگ و تشکیل مجلس گام دوم ایفا کنیم.

وی درباره برنامه موتلفه برای انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد: ما برنامه داریم. علاوه بر آن، در حال گفت وگو با جامعه روحانیت مبارز، دوستان آقای حدادعادل و سایر تشکل ها هستیم تا بتوانیم در انتخابات 98، ائتلاف بزرگ را ایجاد کنیم.امیدواریم اصولگرایان به ائتلاف بزرگ دست یابند.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره اینکه آیا اصولگرایان برای انتخابات 98 آسیب شناسی کرده اند؟ گفت: آسیب شناسی را همه مجموعه ها انجام می دهند، خود شما در رسانه نیز موضوعات را آسیب شناسی می کنید. ما هم در مؤتلفه، آسیب شناسی هایی را انجام داده ایم. علاوه بر این موضوع، طراحی برای آینده هم امری مهم محسوب می شود.

وی درباره اینکه نظر حزب مؤتلفه اسلامی در خصوص شورای وحدت چیست؟ گفت: ما از این شورا جدا نمی شویم به دلیل آنکه می خواهیم ائتلاف بزرگ را شروع کنیم اما عضو این گروه هم نیستیم ولی با این حال، با آنها تعامل داریم.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پاسخ به این پرسش که چرا حزب مؤتلفه عضو شورای وحدت نیست؟ افزود: ما در جبهه پیروان خط امام و رهبری، عضو هستیم اما در شورای وحدت عضو نیستیم و فقط همفکری می کنیم و با دوستان در ارتباط و تعامل هستیم.

وی در خصوص موضوع جامعه روحانیت در انتخابات مجلس آینده نیز گفت: جامعه روحانیت در انتخابات، تصدی گری نمی کند و به دنبال آن است که گروه ها در کنار هم قرار گیرند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 9907

به "بادامچیان: امیدوارم اصولگرایان به ائتلاف بزرگ دست یابند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامچیان: امیدوارم اصولگرایان به ائتلاف بزرگ دست یابند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید