بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل و از قهرمانان وزنه برداری و افتخارآفرینان ایران در المپیک 2012 لندن، ظهر امروز (دوشنبه) به همراه هوشنگ افشار رئیس هیأت ووشو این استان در محل فدراسیون ووشو حضور یافت و با امیر صدیقی ملاقات و گفت وگو کرد.

بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی

در این ملاقات دو طرف بر تعامل گسترده تر و اجرای برنامه های ووشو در سطوح بالاتر به منظور رشد و ارتقای بیشتر این رشته به گفت وگو و گفتگو پرداختند. انوشیروانی با بیان اینکه خوشحالم که صدیقی به عنوان یکی از مدیران آینده دار کشور ریاست فدراسیون ووشو را بر عهده دارد، گفت: قطعاً حضور او در این رأس مدیریت این رشته می تواند اتفاقات خوبی را برای ووشو رقم بزند. صدیقی جز مدیران جوان و آینده داری است که ضمن آشنایی کامل با فضای ورزش در بعد بین الملل، ایده ها و نقطه نظرات جالبی در مورد توسعه ورزش در ابعاد قهرمانی و به ویژه همگانی دارد.

وی ادامه داد: به عنوان یک ورزشکاری حرفه ای اعتقاد دارم، حضور چنین مدیرانی در رأس کار، احتیاج کنونی و جدی ورزش کشور است. همانطور که مشاهده می کنیم، طی مدت زمان کوتاهی که او در رأس فدراسیون ووشو قرار گرفته است، شاهد اتفاقات مثبت و روبه جلویی در این فدراسیون هستیم و امیدوارم فرایند کنونی فدراسیون ووشو با سرعت و قدرت بیشتری داده داشته باشد.

صدیقی نیز مطرح کرد: حضور دکتر انوشیروانی در این مدت در سطح مدیریت ورزش کشور و استان اردبیل منشأ خیر بوده است. اردبیل یکی از استان های مهم کشور برای توسعه ووشو خصوصاً در بعد قهرمانی و همگانی است. ما از اداره کل ورزش و جوانان توقع داریم که همانطور در امسال حمایت بی شائبه ای از ووشو استان داشته اند، شرایط بهتری را برای آینده حضور ووشوکاران اردبیلی در مسابقات مختلف و توسعه همه جانبه ووشو فراهم نمایند تا شاهد درخشش آنها باشیم.

وی اضافه نمود: بی شک اردبیل یکی از استان های کلیدی برای ووشوی کشور است و حضور هوشنگ افشار به عنوان رئیس جدید این هیئت را به فال نیک گرفته و به صورت همه جانبه فدراسیون در کنار این هیئت استانی واقع شده است. امیدواریم همانطور که در بخش ساندا شاهد افتخارآفرینی قهرمانان اردبیلی بوده ایم در بخش تالو نیز این اتفاق رقم بخورد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 40664

به "بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سجاد انوشیروانی از فدراسیون ووشو و جلسه با صدیقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید