بدهی های خارجی خود را با ریشه کن کردن فساد مالی پرداخت می کنیم

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه پاکستان، عمران خان نخست وزیر پاکستان طی اظهاراتی اظهار داشت: پاکستان امروز با چالش های فراوانی روبروست، چالش هایی که پیش تر به این اندازه سابقه نداشته است؛ پاکستان حدود 30 هزار میلیارد روپیه بدهی دارد و در ازای آن باید روزانه 6 میلیارد روپیه سود پرداخت کند.

بدهی های خارجی خود را با ریشه کن کردن فساد مالی پرداخت می کنیم

وی اضافه کرد: مردم، دولت و سیاستمدارن پاکستان برای بهتر شدن وضعیت اقتصادی و اجتماعی و برون رفت از این اوضاع باید خود را تغییر دهند؛ اگر خودمان را عوض نکنیم هرگز پیشرفت نخواهیم کرد و با تباهی روبرو خواهیم شد.

نخست وزیر پاکستان تاکید نمود: از زمان استقلال پاکستان نتوانستیم سیستمی را که انگلیسی ها به وجود آورده بودند تغییر دهیم آن ها با سرمایه ملت خوشگذرانی می کردند و حاکمان ما نیز از همین شیوه پیروی کردند.

وی اضافه کرد: در پاکستان افراد ثروتمند، ثروتمندتر و طبقه محروم نیز محروم تر شدند اما برای رهایی از وام های خارجی این شیوه ادامه پیدا نمی کند و سیاست کشور باید تغییر کند.

عمران خان در ادامه گفت که اکنون بزرگترین مشکل پاکستان فساد مالی است؛ دزدی ها باعث تباهی ادارات گردیده است، دولت باید در برابر همه این ها پاسخگو باشد.

وی اضافه کرد: با ریشه کن کردن فساد مالی و فراهم کردن مقدمات سرمایه گذاری در پاکستان این کشور را از وام های خارجی نجات می دهیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1664

به "بدهی های خارجی خود را با ریشه کن کردن فساد مالی پرداخت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدهی های خارجی خود را با ریشه کن کردن فساد مالی پرداخت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید