برگزاری اولین کارگروه واگذاری پروژه های میراث فرهنگی گلستان به بخش خصوصی

به گزارش بلاگ پو، اولین کارگروه واگذاری پروژه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان به بخش خصوصی برگزار گردید.

برگزاری اولین کارگروه واگذاری پروژه های میراث فرهنگی گلستان به بخش خصوصی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، روز گذشته هشتم مرداد ماه 97 اولین کارگروه آنالیز و تصویب پروژه های قابل واگذاری به بخش خصوصی بر اساس دستورالعمل اجرایی موضوع ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) با حضور اعضای مندرج در قانون مذکور در محل این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا به بحث و آنالیز و تبادل نظر در خصوص موضوع ماده 27 قانون اشاره گردیده در فوق و تبصره 19 قانون بودجه امسال کشور و آیین نامه اجرایی آن پرداخته شد. سپس هر یک از اعضاء به بیان دیدگاههای خود در خصوص شرایط و نحوه واگذاری پروزه ها پرداختند.

نماینده سازمان مدیریت از ظرفیت های قانونی این کارگروه نام برد که می تواند موجب تسهیل در انجام امور واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی گردیده گردیده و هزینه همه دستگاههای اجرایی و مسئولیت آنها را با واگذاری به بخش خصوصی کاهش دهد و فقط نظارت را بر حسن اجرای تعهدات فی مابین با بخش خصوصی را داشته باشد.

در این جلسه مقرر شد، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نسبت به گروه بندی پروژه ها، شناسایی محدودیت ها و ارائه راه چاره برای برطرف این مشکلات با حضور دستگاههای اجرایی، منابع طبیعی، شهرداری و... اقدام کند، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مدت کوتاهی از سرمایه گذاران بالفعل و بالقوه را برای مشارکت در اجرای پروژه های نیمه تمام تهیه و درخواست آنها را برای مشارکت در اجرای پروژه ها و مشوق های مد نظر خود آنالیز و پیگیری و اجرائی کند و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نسبت به ارائه یک نسخه از ظرفیت های قانونی موجود در دستگاه اجرایی در قالب گردش کار واگذاری (در یک صفحه)، قانون واگذاری، عملکرد طی 3 سال گذشته(94 لغایت 96) را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی اقدام کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 724

به "برگزاری اولین کارگروه واگذاری پروژه های میراث فرهنگی گلستان به بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین کارگروه واگذاری پروژه های میراث فرهنگی گلستان به بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید