به پرسپولیسی ها واکسن کرونا بدهید!

به گزارش بلاگ پو، باشگاه ذوب آهن در بیانیه ای اعتراض آمیز نوشت: تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب تر از همیشه کرده است آنقدر جذاب که نه باشگاه ها تکلیف خود را می دانند، نه تیمها، نه هواداران عزیز، هواداران را نه کرونا امانشان می دهد نه برنامه ریزی های فوق تخصصی لحظه ای، اینها همه بماند تازه می رسیم به هزینه های میلیونی باشگاه ها، هزینه گزاف بلیط، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیمها اشکال ندارد.

به پرسپولیسی ها واکسن کرونا بدهید!

فدای سر تیم خاص، همه و همه باید تلاش کنند برای حمایت از یک تیم خاص، یک روز می خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند، روز دیگر می خواهند برای استراحت بیشتر این تیم، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار کنند اما با بهانه های مختلف.

اوج خلاقیت و اخلاق مداری، واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه های میلیونی تیم های دیگر است چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام گردد مگر بقیه تیم های لیگ حق و حقوقی ندارند.

داوری پر اشتباه کم بود برنامه ریزی لحظه ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان بهتر است. لیگ های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری کنند این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.

احتمالا اگر به تیم های لیگ برتر، سهمیه واکسن کرونا هم تعلق بگیرد اول این تیم خاص باید واکسن بزند. بیایید یک واکسن اخلاق و جوانمردی هم به خودمان بزنیم. دیگر ورزش، ما در اخلاق و جوانمردی هم، کرونا گرفته و به آخرین نفس ها افتاده است.

با این اوصاف شاید بهتر است لیگ برتر فصل بعد تنها با یک تیم برگزار گردد حداقل حسن آن جلوگیری از هزینه های زیاد و بلاتکلیفی دیگر باشگاه هاست.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 40728

به "به پرسپولیسی ها واکسن کرونا بدهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به پرسپولیسی ها واکسن کرونا بدهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید