ترامپ تلویحاً جو بایدن را به مصرف مواد مخدر متهم کرد

به گزارش بلاگ پو، رئیس جمهور آمریکا تلویحاً رقیب انتخاباتی اش، جو بایدن را به مصرف مواد مخدر متهم نموده و بار دیگر از او خواسته تست بدهد.

ترامپ تلویحاً جو بایدن را به مصرف مواد مخدر متهم کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای شامگاه دوشنبه رقیب انتخاباتی اش، جو بایدن را به تلویحاً به مصرف مواد مخدر متهم نموده و یک بار دیگر از او خواسته قبل از مناظره های انتخاباتی تست مصرف مواد مخدر بدهد.

ترامپ در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: به نظرم، او یک جور هایی انرژی اش بالا است؛ من می گویم هر دو نفر ما باید آزمایش مواد مخدر بدهد. چون نمی خواهیم در وضعیتی قرار بگیریم که یک نفر چیز هایی مصرف می نماید...

مجری برنامه با قطع سخنان ترامپ از او پرسید که آیا منظورش از دادن آزمایش مواد مخدر مثل تستی است که از ورزشکار ها گرفته می گردد؟ ترامپ در پاسخ گفت: نه، نه. من خودم می خواهم تست بدهم. او هم باید تست بدهم. هر دو نفرمان باید تست مواد مخدر بدهیم.

ترامپ این ادعا را بر این اساس عنوان نمود که به گفته او عملکرد بایدن به طرز قابل توجهی در مناظره رو در رو با برنی سندرز بهبود پیدا نموده بود.

ترامپ اولین بار چند روز پیش مسئله لزوم اخذ آزمایش مواد مخدر از جو بایدن را عنوان نمود. او چهارشنبه گذشته در تبادل نظر با نشریه واشنگتن اگزمینر گفت که متوجه شده که عملکرد جو بایدن در آخرین مناظره رقابت های مقدماتی حزب دموکرات در برابر سناتور برنی سندرز به یکباره بهبود پیدا نموده.

ترامپ در آن مصاحبه گفت: هیچ کس فکر نمی کرد که او (بایدن) برنده گردد. چرا که عملکرد او در مناظره ها بسیار بد بود. بهترین عملکرد بایدن در برابر برنی بود. ما می خواهیم تقاضای تست استفاده از مواد مخدر بدهیم. این به خاطر آن نبود که او در آن مناظره مثل وینستون چرچیل بود، آن مناظره معمولی و کسل کننده بود.... هیچ اتفاق جالبی در آن نیفتاد....

bestcanadatours.com

مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا
منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 33027

به "ترامپ تلویحاً جو بایدن را به مصرف مواد مخدر متهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تلویحاً جو بایدن را به مصرف مواد مخدر متهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید