ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد

به گزارش بلاگ پو، رئیس جمهور آمریکا در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات ریاست جمهوری 2020 را به محتمل ترین نامزدهای حزب دموکرات واگذار خواهد نمود.

ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا در نظرسنجی رسانه محبوبش، فاکس نیوز انتخابات ریاست جمهوری 2020 را به محتمل ترین نامزدهای حزب دموکرات واگذار خواهد نمود.

نظرسنجی ای که فاکس نیوز پنجشنبه شب منتشر نموده حاوی یک خبر خوب و یک خبر بد برای ترامپ است. خبر خوب آنکه 56 درصد از شرکت نمایندگان گفته اند ترامپ در مسیری واقع شده است که به پیروزی مجددش در انتخابات منجر خواهد شد.

با وجود این کاوشی دقیق تر در اعداد نشان می دهد بیشتر افراد فکر می نمایند برنی سندرز، جو بایدن و مایکل بلومبرگ قادر خواهند بود ترامپ را در رقابت انتخاباتی شکست دهند.

درصد کسانی که گفته اند بایدن قادر است ترامپ را شکست دهد، 8 درصد بیشتر از کسانی است که عکس این را پیش بینی نموده اند. برای بلومبرگ هم کسانی که پیش بینی می نمایند او ترامپ را شکست خواهد داد 8 درصد بیشتر از کسانی است که فکر می نمایند ترامپ او را شکست می دهد. برای سندرز این رقم 7 درصد است.

در نظرسنجی فاکس نیوز 45 درصد پاسخ دهندگان گفته اند که قطعاً به فردی غیر از ترامپ رأی خواهند داد. 7 درصد دیگر هم گفته اند احتمالاً به رقیب ترامپ رأی خواهند داد. از طرف دیگر درصد کسانی که گفته اند قطعاً به ترامپ رأی می دهند فقط 32 درصد است.

سندرز چند روز پیش در سومین مرحله انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت نوادا، پیروز شد. برنی سندرز که اکنون در رقابت های درون حزبی حزب دموکرات صدرنشین است در دور قبلی انتخابات آمریکا در سال 2016 نیز آرای مردمی بیشتری نسبت به هیلاری کلینتون کسب نموده بود اما خاتمه با رای موکلین غیرمتعهد، این کلینتون بود که به عرصه انتخابات پا گذاشت و از دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا مغلوب شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 20748

به "ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید