ترامپ در 1170 روز حضور در کاخ سفید 18 هزار دروغ گفته است

به گزارش بلاگ پو، یک روزنامه آمریکایی با استناد به داده های بانک اطلاعاتی نوشت که دونالد ترامپ در 1170 روز کاری در کاخ سفید، 18 هزاردروغ یا ادعای گمراه کننده گفته است.

ترامپ در 1170 روز حضور در کاخ سفید 18 هزار دروغ گفته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یک روزنامه آمریکایی روز سه شنبه در مطلبی نوشت که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در 1170 روز 18 هزار دروغ یا ادعای گمراه کننده گفته است.

روزنامه واشنگتن پست با استناد به داده های بانک اطلاعاتی خود نوشت، تا سوم آوریل (آدینه 15 فروردین) دونالد ترامپ در 1170 روز کاری خود در کاخ سفید، 18 هزار دروغ یا ادعای گمراه کننده گفته است و به عبارت دیگر، در طول شبانه روز او بیش از 15 ادعا نموده است.

این روزنامه با اشاره به بخش هایی از ادعا های دونالد ترامپ نوشت، در حالی که میلیون ها آمریکایی به طور ناگهانی بیکار شده و با قطع دستمزد ها روبرو هستند، ادعای رئیس جمهور درزمینه رونق مالی به شدت منسوخ شده و از مد افتاده است.

واشنگتن پست با اشاره به دروغگویی های ترامپ که در سوم آوریل در نشست خبری گفته بود ما قویترین اقتصاد در دنیا را داریم و بهترین اقتصاد تاریخ دنیا و حتی بزرگتر از چین هستیم نوشت، ترامپ برای هفته های بسیاری بحران در حال ظهور کرونا را کم اهمیت جلوه داد. او اغلب گفت که تنها 15 مورد ابتلا در کشور بوده و بیماران نیز به زودی خوب میشوند. این در حالی است که در برهه هایی ویروس کرونا به سرعت و بدون شناسایی در حال شیوع در آمریکا بود، زیرا دولت ترامپ در تهیه کیت های سنجش این بیماری مغلوب شد.

این روزنامه با اشاره به دیگر دروغ های ترامپ در زمینه امور مهاجرتی و ساخت دیوار مرزی با مکزیک نوشت، ترامپ بار ها به دروغ مدعی پرداخت پول ساخت دیوار مرزی از سوی مکزیک شده، در حالی که وی مجبور شد برای تاخیر ایجاد شده بر ساخت این پروژه و جهت تامین بودجه به خزانه داری فشار وارد کند. وی اینک نیز از ویروس کرونا به عنوان توجیهی برای کوتاهی در این زمینه استفاده میکند.

واشنگتن پست در سرانجام نوشت، حدود 20 درصد دروغ ها و سخنان گمراه کننده ترامپ به وسیله توییتر بوده است.

شبکه خبری سی ان ان نیز اخیرا گزارش کرد که رئیس جمهور آمریکا طی یک هفته 78 ادعای نادرست مطرح نمود که چند مورد از آن ها مربوط به ایران بودند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23986

به "ترامپ در 1170 روز حضور در کاخ سفید 18 هزار دروغ گفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در 1170 روز حضور در کاخ سفید 18 هزار دروغ گفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید