ترامپ متن تماس تلفنی دیگر خود با رئیس جمهور اوکراین را منتشر می نماید

به گزارش بلاگ پو، در حالیکه تحقیقات استیضاح ترامپ وارد مرحله جدیدی شده، رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت که احتمالا هفته آینده متن تماس تلفنی دیگر خود با رئیس جمهور اوکراین را منتشر کند.

ترامپ متن تماس تلفنی دیگر خود با رئیس جمهور اوکراین را منتشر می نماید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه گفت احتمالا متن تماس تلفنی دیگر خود با ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین را هفته آینده منتشر کند.

این تصمیم ترامپ در حالی گرفته می گردد که تحقیقات استیضاح مجلس نمایندگان آمریکا وارد مرحله جدیدی شده و قرار است اولین مصاحبه های عمومی درباره تحقیقات استیضاح هفته آینده برگزار گردد.

ترامپ که در جمع خبرنگاران در پایگاه مشترک آندریوس صحبت می کرد گفت که احتمالا سه شنبه متن مکالمه ای که وی با زلنسکی در ماه آوریل داشته را منتشر خواهد نمود. این مکالمه سه ماه پیش از تماس تلفنی جنجالی دومی است که سران دو کشور با یکدیگر داشته اند و هم اکنون به محور تحقیقات استیضاح از ترامپ تبدیل شده است.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت: آنها خواهان متن تماس تلفنی دیگر، تماس تلفنی دوم هستند و من آن را ارائه خواهم داد. شما آن را خواهید خواند و به من خواهید گفت که اگر هیچ چیز اشتباهی در این تماس وجود داشته است

گفت وگوی تلفنی میان ترامپ و زلسنکی پس از آن مورد توجه نمایندگان دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا نهاده شد که ترامپ از زلنسکی خواسته تا به تحقیق درباره روابط مالی پسر جو بایدن رقیب انتخاباتی خود در یکی از شرکت های اوکراینی بپردازد.

تحقیقات استیضاح ترامپ پس از آن شدت گرفت که چندین شاهد در جلسه شهادت خود در پشت درهای بسته در مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کردند که معتقدند دولت ترامپ یاری نظامی 400 میلیون دلاری خود به اوکراین را مشروط به تحقیق درباره بایدن نموده بود.

.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 15526

به "ترامپ متن تماس تلفنی دیگر خود با رئیس جمهور اوکراین را منتشر می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ متن تماس تلفنی دیگر خود با رئیس جمهور اوکراین را منتشر می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید