ترکیب امیدها مقابل عربستان: رقابت استقلالی - پرسپولیسی

به گزارش بلاگ پو، در پست های بال راست و چپ هیجان انگیز ترین بازیکنان مان به احتمال زیاد در ترکیب اصلی اند.یونس دلفی در راست و مهدی قائدی در چپ که با تکنیک و سرعت بالایشان می توانند عربستان را غافلگیر نمایند.

ترکیب امیدها مقابل عربستان: رقابت استقلالی - پرسپولیسی

به گزارش خبرنگاران / ترکیب اصلی تیم امید برای بازی با عربستان با توجه به دو بازی دوستانه مقابل عراق و یک دیدار با چین تا حدود زیادی شناخته گردیده و معین است.در این ترکیب یازده نفره از بین مهدی امینی و شهاب عادلی که هر دو لیگ برتری اند امینی گلر سابق سپاهان و این فصل پیکان بازی خواهد نمود. امینی که مصدومیت را پشت سر گذاشته در تمام تیم های رده سنی ملی بازی نموده و کاپیتان امیدهاست.در خط دفاع احتمالا زوج عارف آغاسی - علیرضا آرتا بازی خواهند کرد هر چند مهدی رحیمی سپاهانی هم کم شانس نیست.

در دفاع راست شاهین عباسیان شانس بیشتری نسبت به محمد آقاجانپور دارد.در دفاع چپ هم ابوالفضل رزاق پور مدافع پیکان احتمالا مد نظر کرانچار خواهد بود.محمد سلطانی مهر پدیده تیم سایپا به احتمال زیاد هافبک دفاعی امیدها خواهد بود وشاید محمد مهدی خانی کنارش بازی کند.

در پست های بال راست و چپ هیجان انگیز ترین بازیکنان مان به احتمال زیاد در ترکیب اصلی اند.یونس دلفی در راست و مهدی قائدی در چپ که با تکنیک و سرعت بالایشان می توانند عربستان را غافلگیر نمایند.

در پست 10 بین محمد خدابنده لو و سینا زامهران یکی به میدان خواهد رفت ضمن اینکه در پست مهاجم نوک هم یک رقابت استقلالی - پرسپولیسی شاهدیم و کرانچار باید از بین محمد امین اسدی قرمزها و احمدرضا احمدوند آبی ها یکی را انتخاب کند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

asiaro.ir: سفر به آسیا و کشورهای شرق آسیا، آسیای مرکزی و خاورمیانه

thailandro.ir: سفر به تایلند با همه خوشی ها و تفریحات هیجان انگیز

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 159

به "ترکیب امیدها مقابل عربستان: رقابت استقلالی - پرسپولیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب امیدها مقابل عربستان: رقابت استقلالی - پرسپولیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید