جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با موضوع بازی های خانگی و ماندن در خانه

به گزارش بلاگ پو، فرهنگسرای گلستان برای برگزاری جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی فراخوان منتشر کرد.

جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با موضوع بازی های خانگی و ماندن در خانه

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری بلاگ پو از روابط عمومی فرهنگسرای گلستان، فرهنگسرای گلستان فراخوان جشنواره بزرگ فیلم کوتاه با تلفن همراه با موضوع بازی های خانگی و بومی شهرهای ایران را ویژه بچه ها و نوجوانان خاطرنشان کرد.

با اعلام این فراخوان شهروندان می توانند با ارایه فیلم های کوتاه با تلفن همراه با موضوع بازی های خلاقانه، خانگی و بومی شهرخود با رعایت شئون اسلامی و معرفی نام و شیوه بازی ها در خانه در بین اعضای خانواده یا بازی بچه ها و نوجوانان در محیط خانه با زمان حداکثر 3 تا 5 دقیقه در جشنواره بزرگ فیلم کوتاه بازی خانگی و بومی شهرهای ایران شر کت نمایند.

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره فیلم های کوتاه بازی خانگی و بومی شهرهای ایران تا 31 فروردین مهلت دارند آثار خود را به نشانی پست الکترونیک [email protected] یا شماره واتس آپ 09025800388 ارسال نمایند.

به 10 فیلم کوتاه برتر پس از داوری محتوای بازی ها و نکات مطر ح شده توسط داوران منتخب جوایز نفیس اهدا می گردد.

همچنین مسابقه با هم در کنار هم عکاسی کنیم با هدف بهره مندی از هنر عکاسی در ایجاد نشاط و سرگرمی و انتقال پیغام فرهنگی ویژه بچه ها و نوجوانان به همت فرهنگسرای گلستان برگزار می گردد.

شهروندان برای شرکت در مسابقه باهم در کنارهم عکاسی کنیم تا 31 فروردین مهلت دارند حداکثر سه عکس با تلفن همراه خود با موضوع آشپزی، پاکیزگی خانه، بهداشت فردی، راه های کاهش زباله در خانه و باغبانی با رعایت شئونات اسلامی ارسال نمایند.

علاقمندان برای شرکت در مسابقه می توانند آثار خود را به نشانی پست الکترونیک [email protected] یا شماره واتس آپ 09025800388 ارسال نمایند.

به 10 نفر برگزیده مسابقه پس از داوری عکس ها توسط داوران منتخب جوایز نفیس اهدا می گردد.

انتهای پیغام/4104/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 20035

به "جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با موضوع بازی های خانگی و ماندن در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره فیلم کوتاه و مسابقه عکاسی با موضوع بازی های خانگی و ماندن در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید