دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) از طرح های پژوهشی مرتبط با کرونا حمایت می کند

به گزارش بلاگ پو، دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) از طرح های پژوهشی مرتبط با بیماری کووید 19 (کرونا) اساتید و دانشجویان حمایت می کند.

دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) از طرح های پژوهشی مرتبط با کرونا حمایت می کند

به گزارش خبرنگار دانشگاه بلاگ پو، دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در راستای جریان سازی علمی، تبدیل تهدید ها به فرصت ها و در اختیار دریافت ابتکار عمل، تولید و توسعه علم نافع و انجام وظایف ناشی از مسئولیت های اجتماعی، از پژوهش های اساتید و دانشجویان خود در قالب طرح های پژوهشی درون دانشگاهی به شکل ویژه حمایت می کند.

اساتید و دانشجویان دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) می توانند پیشنهاد خود را در قالب طرح درون دانشگاهی به حوزه معاونت پژوهشی این دانشگاه ارسال نمایند. این طرح ها با اولویت بالا در شورای پژوهشی مورد بررسی علمی و مالی قرار خواهند گرفت و در صورت تصویب، بخشی از بودجه این طرح ها در حوزه علوم انسانی تا سقف 200 میلیون ریال و در حوزه های فنی و مهندسی تا سقف 500 میلیون ریال مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

تحقیقات میان رشته ای از شانس بالاتری برای انتخاب برخوردار خواهند بود، همچنین در صورتی که لازم باشد تا این تحقیقات در مجلات معتبر علمی به چاپ رسیده یا در همایش های معتبر علمی ارائه گردند، پژوهه ویژه ای برای اساتید، حداکثر برابر 50 درصد سقف پژوهه اساتید در سال 1399 تخصیص خواهد یافت.

مهلت ارسال پیشنهادات تا انتهای اردیبهشت 1399 می باشد و لازم است پروژه های مشمول این حمایت ها حداکثر ظرف 12 ماه انتها یابند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 22 خرداد 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 24190

به "دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) از طرح های پژوهشی مرتبط با کرونا حمایت می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) از طرح های پژوهشی مرتبط با کرونا حمایت می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید