درخواست دوباره ترامپ برای اعدام قاتلان پلیس

به گزارش بلاگ پو، ترامپ برای دومین بار طی 24 ساعت خواهان اعدام افرادی شد که به پلیس آمریکا شلیک می نمایند.

درخواست دوباره ترامپ برای اعدام قاتلان پلیس

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که از زمان شروع اعتراضات سراسری در ایالات متحده به خشونت و تبعیض نژادی پلیس آمریکا، معترضان را با القابی چون اغتشاشگر خطاب نموده بود و خواهان سرکوب اعتراضات شده بود، برای دومین بار از شب گذشته تا به امروز، خواهان اعدام فردی شد که به دو افسر پلیس تیراندازی نموده بودند.

روز گذشته، رسانه های آمریکایی گزارش کردند که روز شنبه هفته جاری، دو معاون اداره پلیس شهر لس آنجلس در شهر کامپتن ایالت کالیفرنیا هدف تیراندازی قرار گرفتند که حال هر دو نفر وخیم است.

رئیس جمهور آمریکا در اولین واکنش خود به این رخداد، یکشنبه عصر به وقت تهران خواهان اعدام ضاربان دو افسر پلیس در صورت مرگ آن ها شد.

از طرف دیگر، ترامپ برای دومین بار در مراسم گردهمایی انتخاباتی خود در هندرسون ایالت نوادا با انتقاد از جو بایدن رقیب دموکرات انتخاباتی خود، بر اجرای حکم اعدام برای هر آن کس تأکید کرد که یک افسر پلیس را به قتل برساند.

وی در این سخنرانی با اشاره به برنامه خود برای سرکوب اعتراضات گفت: بایدن خواهان مسرور کردن و آرام کردن سلطه گران است اما برنامه من بازداشت سلطه گران است. ما همچنین معتقدیم که اگر شما یک افسر پلیس را به قتل برسانید، باید حکم اعدام دریافت کنید.

ترامپ با حیوان خطاب کردن فردی که به نیروی پلیس تیراندازی نموده، گفت: اگر ویدئوی آن حیوان را مشاهده نموده باشید، این حیوان، این حیوان، به سمت خودرو می رود تا انسان هایی را پیدا کند. همان طور که می دانید موقعیت خطرناکی بوده است. (رفته بود تا) انسان هایی را پیدا کند. او یک حیوان است. من او را حیوان خطاب می کنم و افراد از من به دلیل آنکه او را حیوان خطاب می نمایند، انتقاد می نمایند. آن ها می گویند او انسان است. او انسان نیست، حیوان است. او انسان نیست. جو بایدن مخالف اعدام قاتلان پلیس ها است.

رئیس جمهور آمریکا در قبال خشونت ها در کشورش رویکردی کاملاً متناقض در پیش گرفته است و درحالی که از زمان قتل جورج فلوید شهروند سیاه پوست آمریکایی که اوایل خردادماه سال جاری به مدت 9 دقیقه، گردن وی زیر زانوی پلیس مینیاپولیس ایالت مینه سوتا تحت فشار قرار گرفته بود و درنهایت جان خود را از دست داد و پس از آن انتشار کلیپ های ویدئویی از خشونت پلیس آمریکا با اقلیت ها به خصوص سیاه پوستان، سیاست سرکوب معترضان را در پیش گرفته بود، هم اکنون خواهان اعدام آن هایی شده است که پلیس آمریکا را موردحمله تیراندازی قرار می دهند.

4106/

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 34193

به "درخواست دوباره ترامپ برای اعدام قاتلان پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دوباره ترامپ برای اعدام قاتلان پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید