دستور اصلاح انتصابات مدیران هلدینگ ها و صندوق ها صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نوشیروان محسنی بندپی ، سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور هماهنگی درانتصابات اعضای هیات مدیره ها ومدیران عامل شرکت ها و هلدینگ ها برای روسا ، مدیران عامل سازمان ها ، صندوق ها و موسسات وابسته بخشنامه ای صادر کرد.

دستور اصلاح انتصابات مدیران هلدینگ ها و صندوق ها صادر شد

متن این بخشنامه به توضیح زیراست :

همانگونه که واقفید بکارگیری بدون ضابطه افراد در سطوح مدیریتی شرکت ها و هلدینگهای تابعه، اساس هرگونه ناکارآمدی، منشاء فساد و تبعیض و لاجرم عامل تخریب و تضعیف اعتماد عمومی نسبت به اعتبار نظام مدیریتی کشور می باشد. بنابراین، در راستای ساماندهی مساله خطیر عزل و نصب ها، پایبندی به اصول تخصص گرایی و ضوابط شایسته سالاری و نظر به حساسیت و مطالبه قاطبه جامعه، تاکید مینمایم وفق بخشنامه شماره 93965 مورخ 15/5/97 و به منظور فراهم سازی فرصتهای برابر برای همه واجدین شرایط، انتخاب اعضای هیات مدیره ها و نیز مدیران عامل شرکتها و هلدینگهای تابعه و شرکتهای رده اول که مستقیماً به هلدینگ ها متصل هستند، صرفاً از طریق فراخوان عمومی و آنالیز رزومه نخبگان صورت خواهد گرفت؛ در این خصوص لازم است گزینه منتخبِ کمیته انتصابات، به منظور تصمیم گیری نهایی، منضم به اسناد مثبته و پیوست گزارش دقیقِ فرایند انتخاب، به دفتر اینجانب ارسال گردد. ب

دیهی است هر گونه انتصاب خارج از این فرایند، غیر قابل قبول است. همچنین درخصوص انتصاب معاونین و مدیران بلافصل ستادی و اجرایی لازم است روسای محترم سازمانها، صندوق ها و موسسات وابسته پس از هماهنگی و اخذ تایید اینجانب اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دستور اصلاح انتصابات مدیران هلدینگ ها و صندوق ها صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور اصلاح انتصابات مدیران هلدینگ ها و صندوق ها صادر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید