دعوت نماینده دشتستان از وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به بوشهر

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/بوشهر نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از وعده وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به دشتستان و حمایت ویژه از خرما خبر داد.

دعوت نماینده دشتستان از وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به بوشهر

دکتر ابراهیم رضایی اظهار کرد: از ابتدای فعالیت خود به نام کننده دشتستان، رفع مسائل کشاورزان و بهبود شرایط خرما را به نام یکی از اولویت های اساسی در دستور کار داشته ایم و هیچ مقطعی نبوده که از پیگیری در این زمینه غافل باشیم.

وی اضافه کرد: علی رغم تلاش های اجرا شده، همچنان بازار خرما با چالش های جدی روبرو است و قیمت خرمای دشتستان موجب نارضایتی شدید کشاورزان شده چرا که قیمت خرید خرما از کشاورزان تناسبی با هزینه های تمام شده و زحمات کشاورزان ندارد.

کننده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: در راستای بهبود بازار خرمای دشتستان پیگیری های مستمری داریم و امروز هم در گفت وگویی که با وزیر جهاد کشاورزی داشتم بر این موضوع تاکید کردم.

رضایی اضافه کرد: در گفت وگو با وزیر جهاد کشاورزی خواسته کشاورزان دشتستانی مبنی بر خرید تضمینی خرما از سوی دولت و تعیین حداقل قیمت 12 هزار تومان برای هر کیلوگرم خرمای کبکاب را نام و مورد تاکید قرار دادیم.

وی گفت: آقای ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی هم ضمن تاکید بر جلب رضایت کشاورزان دشتستان، وعده دادند که این موضوع را به صورت ویژه پیگیری کنند و حمایت ویژه ای از خرمای دشتستان داشته باشند.

کننده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: از وزیر جهاد کشاورزی خواستم تا با حضور در دشتتسان از نزدیک مشکل کشاورزان را مشاهده کند تا انشالله تصمیمی درخور و شایسته برای این موضوع اتخاذ شود.

رضایی افزود: وزیر جهاد کشاورزی دعوت ما را پذیرفته و امیدواریم در سریع ترین زمان شاهد تحقق سفر آقای ساداتی نژاد به استان و بررسی مسائل و مسائل نخلداران و کشاورزان باشیم.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی دفتر کننده دشتستان در مجلس، وی شرح داد: خرید تضمینی خرما و حمایت دولت یکی از مهمترین راهکارهای رفع مسائل و چالش های حوزه نخل و خرما است و انتظار می رود دولت در این زمینه همراهی لازم را داشته باشد.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 53800

به "دعوت نماینده دشتستان از وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت نماینده دشتستان از وزیر جهاد کشاورزی برای سفر به بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید