رهبر انصارالله: قهرمانان یمن تانک های آمریکایی را با نیروی ایمان خود زیرپا گذاشتند

به گزارش بلاگ پو، رهبر جنبش انصارالله در سخنانی گفت که نیروهای قهرمان ارتش یمن و کمیته های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک های آمریکایی را زیرپای خود گذاشتند.

رهبر انصارالله: قهرمانان یمن تانک های آمریکایی را با نیروی ایمان خود زیرپا گذاشتند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن روز چهارشنبه در سخنانی تحت عنوان ایمان یمانی گفت که مواضع قوی ما به دلیل نیروی ایمان ماست و مقاومت جوانان ما در هر جبهه ای، برخاسته از روحیه ایمانی و معنوی آنهاست.

وی که این اظهارات را در یک سخنرانی ویدئو کنفرانسی برای علماء و مسئولان صنعاء عنوان نمود، اضافه کرد: قهرمان ارتش یمن و کمیته های مردمی با نیروی ایمانشان، تانک های نابود شده آمریکا را زیرپای خود قرار دادند.

به گزارش المسیره، رهبر انصارالله در ادامه توضیح داد: ما اکنون در برابر جنگی قرار داریم که در آن از همه تجهیزات نظامی و حربه های مالی برای سیطره بر ملت یمن و شکست مقاومت آنها استفاده شده است، اما دشمنان در این جنگ شکست خوردند، چون ما دارای ویژگی های اخلاقی و روحی هستیم و به خداوند متعال توکل داریم.

سید عبدالملک الحوثی با بیان اینکه دشمن به یمن نه تمدنی صادر نموده و نه علمی، تاکید نمود که دشمن به غیر از وبا چیزی به یمن صادر ننموده است و این همان چیزی است که ما در عراق شاهد آن بودیم و آمریکا علمای آن کشور را به قتل رساند.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17927

به "رهبر انصارالله: قهرمانان یمن تانک های آمریکایی را با نیروی ایمان خود زیرپا گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر انصارالله: قهرمانان یمن تانک های آمریکایی را با نیروی ایمان خود زیرپا گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید