زلاتکو کرانچار: می خواهیم به المپیک برویم و از هر جهت سزاوار توجه هستیم، بازیکنی از لیست تیم امید خط نمی خورد

به گزارش بلاگ پو، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد، این تیم از هر نظر سزاوار توجه است.

زلاتکو کرانچار: می خواهیم به المپیک برویم و از هر جهت سزاوار توجه هستیم، بازیکنی از لیست تیم امید خط نمی خورد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، زلاتکو کرانچار در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم امید کشورمان گفت: لیست را معین نموده ایم و طبیعی است تعدادی از بازیکنان که مصدومیت دارند یا دچار مصدومیت شدند، ما را در اردوی عمان همراهی نمی نمایند. طبیعی است که با توجه به محدودیتی که برای ما قائل شدند، لیست مان کوچک تر گردد، البته آنها خط نمی خورند و در لیست بعدی ما و اردوی آذرماه حضور خواهند داشت و با ما در بازی های بعدی حضور دارند.

وی ادامه داد: در دی ماه بخش نهایی اردوی ما شروع می گردد. در ژانویه تورنمنت گذاشته شده و کادری که اکنون اینجا حضور دارد، فرصت بزرگی دارد تا در خلال مسابقات تورنمنتی هم نشان دهد چقدر پیشرفت نموده است. ما تا به اینجا نیز پیشرفت نموده ایم. در بهمن ماه هم با اینکه فیفادی نیست، اما در کوشش هستیم اردویی داشته باشیم، چون حضور در اردو و مسابقات باعث آمادگی بیشتر بازیکنان می گردد تا به خوبی برای مقدماتی المپیک در اسفند ماه و فروردین ماه آماده شویم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در خصوص اینکه آیا بین خط خورده ها مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش که دیرتر به تمرینات آمدند حضور دارند یا نه، گفت: بالاخره شما لیست را با کمی تأخیر مشاهده خواهید کرد. بازیکنان استقلال فقط دو روز با خواست باشگاه با ما نبودند و مسئله ای هم نبود. ما به خاطر خواهش باشگاه استقلال و با هماهنگی آنها اجازه دادیم این دو بازیکن دو روز دیرتر بیایند و مسئله ای هم ایجاد نشد.

کرانچار درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس و پیکان با توجه به درخواست باشگاه ها تیم امید را در عمان همراهی نخواهند کرد، گفت: من نگاه نمی کنم کدام باشگاه در تیم امید ملی پوش دارد و همه بازیکن تیم امید هستند. از سایپا یا تراکتورسازی فرقی ندارد، بلکه آنها برای ما به عنوان ملی پوش طبقه بندی می شوند. همه بازیکنان را در لیست نهایی خواهید دید که فرقی بین باشگاه ها هم نگذاشتیم و از بازیکنانی که احتیاج داریم، استفاده می کنیم. فقط آنهایی که در اردو نیستند می توانند به باشگاه شان یاری نمایند.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان پس از اعلام لیست 22نفره برای بازی با عمان در واکنش به اینکه احتمال جابه جایی در لیست وجود دارد یا نه، توضیح داد: اگر تا شب برای کسی اتفاقی رخ دهد و نتواند ما را همراهی کند، می گوییم. دلفی و یکی دو بازیکن دیگر مصدوم هستند و از طرفی هم برای سفر محدودیت داریم، اما همه این بازیکنان مجدداً در لیست خواهند بود و در ژانویه ما را همراهی می نمایند.

وی در خصوص اینکه زمان اردوهای تیم امید برای برخی ابهاماتی دارد، گفت: نمی دانم از چه لحاظ ابهام وجود دارد. برنامه ما از اردیبهشت و خرداد تدوین شد و برنامه ما ارائه شد. در ماه های آتی هم برنامه ما تعیین است و در فدراسیون وجود دارد. ما فقط در مورد مسابقات با ابهام صحبت می کنیم و در اردوی قبلی متأسفانه مسابقه دوستانه نداشتیم. بارها تأکید نموده بودم این تیم احتیاج به مسابقه دارد و باید شرایط برای ما مهیا گردد، مانند تیم بزرگسالان. ما می خواهیم به المپیک برویم و از هر جهت سزاوار توجه هستیم. لباس های ما مسئله دارد و هنوز دچار مشکل هستیم. تعدادی را که باید داشته باشیم نداریم و یک سری هنوز ارائه نشده است. نمی گویم مسائل عدیده داریم، اما این مسائل را باید به سمتی ببریم که همه چیز آن طور که سزاوار است، انجام گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2909

به "زلاتکو کرانچار: می خواهیم به المپیک برویم و از هر جهت سزاوار توجه هستیم، بازیکنی از لیست تیم امید خط نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتکو کرانچار: می خواهیم به المپیک برویم و از هر جهت سزاوار توجه هستیم، بازیکنی از لیست تیم امید خط نمی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید