علیرضا بیرانوند: در ایران جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی کنم

به گزارش بلاگ پو، علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس تاکید نمود همه بازیکنان پرسپولیس زحمت کشیدند که تیم الان در صدر جدول واقع شده است.

علیرضا بیرانوند: در ایران جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی کنم

از بازی مقابل گل گهر در جام حذفی و صعود به نیمه نهایی این رقابت ها برایمان بگو.

بازی سختی بود با کوشش بازیکنان و تدابیر کادرفنی توانستیم ببریم و به جمع 4 تیم نهایی برویم. رقیب مرحله نیمه نهایی مان هم معین شد.

در نیمه نهایی باید به مصاف طرفدار بروید در این ارتباط چه نظری داری؟

با توجه به قرعه کشی که انجام شد، اگر اتفاق خاصی نیفتد برای دومین بار استقلال و پرسپولیس در تاریخ، در فینال جام حذفی روبروی هم قرار خواهند گرفت و یک بازی فوق العاده خواهد بود که طرفداران از تماشا آن لذت خواهند برد. تا جایی که من به خاطر دارم در ایران تیم های پرسپولیس و استقلال به عنوان دو تیم بزرگ مرکز هیچگاه فینال اینگونه نداشتند. همین موضوع از الان می تواند برای مردم خوب باشد که هیجان خاصی برای تماشا این بازی خواهند داشت.

به نظر بعد از اینکه در صدر جدول لیگ، یک امتیاز از سپاهان پیش افتادید در سه بازی آینده با استرس کمتری بازی کنید. اینطور نیست؟

نه. بلکه استرس ما بیشتر هم شده است. استرس از ما جدا نشده و حالا که یک امتیاز از سپاهان پیش افتادیم، استرس مان چند برابر شده است تا بتوانیم این یک امتیاز را حفظ کنیم.

واقعا؟

بله؛ وقتی سپاهان در صدر جدول از ما جلوتر بود راحت تر بازی می کردیم و همین طور پیروز می شدیم. حالا که یک امتیاز از این تیم جلو افتادیم، استرس مان دو برابر شده است.

به طور کلی نظرت در خصوص رقابت سه تیم بالای جدولی لیگ (پرسپولیس، استقلال و سپاهان) برای کسب عنوان قهرمانی چیست؟

اولین بار است چنین رقابتی بین سه تیم بالای جدولی اتفاق می افتد. لیگ خیلی خوبی داریم. مردم از این امتیازات کسب شده و هیجانی که وجود دارد لذت می برند. امیدوارم در نهایت ما باشیم که قهرمانی را کسب می کنیم تا طرفداران پرسپولیس شادمان شوند.

خودت هم یکی از فصل های خوب فوتبالی ات را پشت سر می گذرانی و یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس به عملکرد خوب خودت مربوط می گردد. در این ارتباط هم صحبت می کنی؟

این نظر لطف شما است. خوشبختانه تمرینات خیلی خوبی را پشت سر می گذرانم و همین موضوع در کسب آمادگی ام یاری می نماید؛ البته کل تیم همین شرایط را دارند. همه زحمت می کشند. من هم در کنار سایر بازیکنان کوشش می کنم تا طرفداران از تماشا بازی های پرسپولیس لذت ببرند. باید نمایشی از خود ارائه بدهیم که مردم لذت ببرند و شادمان شوند.

شرایط سال جاری لیگ را چطور ارزیابی می کنی؟

به نظرم لیگ باکیفیت و فوق العاده ای داریم و مطمئنا فصل بعد بهتر هم خواهد شد. تیم ها بازیکنان درجه یک خود را حفظ می نمایند و دنبال پیشرفت هستند. همه در پی قهرمانی و کسب سهیمه آسیایی هستند و به اینکه در منطقه سقوط باشند، فکر نمی نمایند. فصل هیجان انگیزی خواهد بود.

نظرت در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی که گویا قرار است در جام کافا شرکت کند، چیست؟

خوشبختانه شرایط با آمدن آقای قلعه نویی خوب است. بعد از مدت ها یک مربی ایرانی در راس کادرفنی تیم ملی قرار گرفته و باید به او یاری کنیم. قرار است در تورنمنت کافا هم شرکت کنیم. تا جایی که می دانم در این تورنمنت شرکت خواهیم کرد. گویا بعد از بازی سرانجام جام حذفی به کافا خواهیم رفت. ایران هم با تمام بازیکنانش در این تورنمنت شرکت می نماید. به نظر من اتفاق خوبی است. خود ما بازیکنان و کادرفنی بیشتر با هم هماهنگ و صمیمی تر می شویم.

فصل بعد در پرسپولیس می مانی؟

قرارداد سه ساله با پرسپولیس دارم و وقتی هم قرارداد می بندی باید در خدمت پرسپولیس باشی. من که در ایران جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی کنم. تا جایی که مرا بخواهند در خدمت تیم پرسپولیس هستم. طرفداران پرسپولیس برایم سنگ تمام گذاشتند. هر چه دارم از مردم و به خصوص طرفداران پرسپولیس است. برای همین هم هست که می گویم تا جایی که قرارداد دارم در خدمت پرسپولیس هستم، دیگر سایر مسائل بستگی به نظر باشگاه پرسپولیس دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1402 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 71108

به "علیرضا بیرانوند: در ایران جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیرانوند: در ایران جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید