فال روزانه 23، 02، 1399

به گزارش بلاگ پو، فال روزانه 23/ 02/ 1399

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 اردیبهشت به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری سعی کنید اگر در جهت زندگیتان با هر مسئله ای روبرو شدید بلافاصله آن را برای خود به فرصت تبدیل کنید. مسائلی که در رابطه عاطفیتان وجود دارند و باعث نگرانی شما شده اند به احتمال خیلی زیاد به صورت خودبخود رفع خواهند شد. اگر مسائلتان کمی سمج باشند هم نهایتا تا اواخر تیر ماه رفع خواهند شد. مرتفع شدن مسائلتان در تیر ماه تنها به مسائل عاطفی محدود نمی گردد و خیلی از مسائل دیگرتان نیز به سرعت از میان خواهند رفت. بعد از حل شدن مسائلتان سعی کنید گذشته را فراموش نموده و هر کاری از دستتان بر می آید را انجام دهید تا هم زندگی شخصی و هم فعالیت های حرفه ایتان در تعادل با یکدیگر و همراه با پیروزیت پیش بروند. اگر پیروز شوید این کار را انجام دهید این سال از زندگیتان می تواند تبدیل به یکی از شیرین ترین سال های عمرتان گردد.

فال روزانه 23، 02، 1399

ممکن است فرصتی برای یک سفر کاری همراه با یکی از شرکا یا همکارانتان برای شما فراهم شده باشد. هر سفری که امروز شروع گردد و یا حتی اگر تنها برای انجام آن برنامه ریزی کنید برای شما همراه با موفقیت خواهد بود و نتایجی که انتظار دارید را از آن به دست خواهید آورد. اگر برای هر کار دیگری هم دارید برنامه ریزی می کنید این کار حس هیجان و امید به آینده و موفقیت را در شما زنده خواهد نمود. امروز روابط عاطفی شما بسیار گرم، صمیمانه و همراه با یکدلی خواهند بود، نهایت استفاده را از این شرایط ببرید. حتی اگر نگران این هستید که چیزی در میان باشد که می تواند باعث احساس تردید نسبت به عشقتان گردد، کنار گذاشتن این تردید ها و نگرانی ها رابطه تان را محکمتر خواهد ساخت.

پیدا کردن یک راهکار برای احتیاج های تامین نشده شما برای رسیدن شما به احساس رضایت خاطر کافی نخواهد بود. شما به دنبال چیزی بیش از آن هستید و حاضرید در این راه با هر مانعی روبرو شوید تا به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید. اگر خیلی عجله به خرج ندهید ترکیب احتیاج ها و اراده محکم شما می تواند شما را به آنچه که می خواهید برساند. سعی نکنید کسی که دوست دارید را تحت فشار قرار دهید، چرا که این کار تنها باعث ایجاد حساسیت و عصبانی شدن او خواهد شد و بجای عشق تخم نفرت را در دل او خواهد کاشت. بهترین راه برای رسیدن به شادی و سعادت بیان احساساتتان همراه با انعطاف پذیری و آرامش خواهد بود.

امروز یکی از آن فرصت های تکرار نشدنی برای عمیق تر کردن رابطه عاطفیتان با استفاده از جذابیت و زیرکی خود خواهید داشت. ولی شوخی های بیش از حدی که برای مخفی کردن حس نگرانیتان می کنید تنها باعث بدتر شدن اوضاعتان خواهد شد. بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب ایجاد حس راحتی و آرامش در خودتان و در طرف مقابلتان است. امروز ممکن است از شما دعوت گردد تا در یک فعالیت گروهی شرکت کنید، حتما از این دعوت نامه استقبال کنید. این فرصتی فوق العاده برای به کار دریافت خلاقیتتان و استفاده از انرژی زیادی است که در وجود خود احساس می کنید. در پایان روز بعد از این همه فعالیت با خیال راحت به خواب رفته و همچون کودکی خواهید خوابید.

بیان به موقع احساساتتان و مورد بحث قرار دادن آن ها در زمان مناسب باعث می گردد احترام شما در میان اطرافیانتان حفظ شده و حتی بیشتر هم بگردد. با این حال باید با احتیاط رفتار کنید تا مبادا با خشمگین کردن دوستان و نزدیکانتان مخالفت آن ها را برانگیزید. اگر زیاده روی کنید چیز های ارزشمندی را برای بحث های غیر ضروری از دست خواهید داد. خوشبختانه حفظ کنترل اوضاع و تعادل آنقدر ها هم که به نظر می رسد کار سخت و پیچیده ای نیست. اگر قرار است مهمان هایی به خانه تان بیایند وقتتان را آنقدر صرف تمیز کردن و زیبا سازی و تغییر دکوراسیون در منزلتان نکنید که خسته شوید و نایی برای استقبال و پذیرایی از مهمانانتان با روی باز نداشته باشید.

امروز شاید بخواهید وقتتان را با دوستان و اطرافیانتان گذرانده و حسابی خوشگذرانی کنید. این کار شاید به کمی خرید و آماده سازی مثل خرید لباس برای خودتان یا زیباتر کردن منزلتان احتیاج داشته باشد. اگر زیاده روی نکنید این کار هیچ اشکالی ندارد و حتی گاهی اوقات ضروری هم هست، فقط حواستان به جیبتان هم باشد. یکی از دوستانتان که مدتی است خبری از او ندارید هم با شما تماس خواهد گرفت و یک مکالمه طولانی مدت و پر از درد دل خواهید داشت. حواستان به رفتار هایی که با جنس مخالف می کنید باشد تا مبادا کاری کنید که برای کسی سوء تفاهمی ایجاد گردد. اگر احساس می کنید رابطه عاطفیتان رو به افول است کمی برای حفظ آن کوشش کنید، مطمئن باشید بی نتیجه نخواهد بود.

امروز به وسیله یکی از دوستان و یا همکارانتان شانس به دست آوردن درآمدی هرچند اندک به وسیله کار کردن در خانه برای شما فراهم خواهد شد. یکی از نزدیکانتان به خانه تان خواهد آمد تا در انجام کار های امروزتان به شما یاری کند و ساعات خوبی را با هم خواهید گذراند. امروز یکی از آن روز های هیجان انگیز، شلوغ و پرکار است که تمام روز کاری برای انجام دادن خواهید داشت. احساسات بیان نشده شما روابط عاطفیتان را به گونه ای که انتظارش را ندارید تحت تأثیر قرار خواهد داد. شاید برای اجتناب از ایجاد تنش در رابطه تان سعی در کتمان احساسات خود داشته باشید، ولی نتیجه ای که از گفتن آن ها به دست خواهید آورد بسیار موثر خواهد بود.

شاید در شروع امروز کمی بی حوصله باشید، ولی کمی گپ زدن با یکی از دوستان نزدیکتان برای عوض کردن حال و هوایتان کافی خواهد بود و حوصله تان سر جایش خواهد آمد. امروز هر نوع رابطه ای می تواند در بهترین حالت ممکن خو باشد، به شرط آن که شجاع باشید و احساسات خود را به زبان بیاورید، تا طرف مقابلتان هم جسارت این را داشته باشد همین کار را انجام دهد. متاسفانه رضایت پایدار بدون داشتن نیت صادقانه و سخت کوشی به دست نخواهد آمد و تنها خواستن برای به دست آوردن کافی نیست. پس اگر هدفی در سر دارید به جای این که در انتظار تحقق آن یکجا بنشینید برای آن برنامه ریزی کنید و هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید.

امروز فرصت هایی برای کسب درآمد برایتان پیش خواهد آمد که باید کوشش کنید نهایت استفاده را از آن ها ببرید. اگر بهترین کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید مورد تشویق و تایید دیگران نیز قرار خواهید گرفت. امروز شما آمادگی کامل دارید تا بی آن که نگران نتیجه رفتارتان باشید در زمینه روابط عاطفی دست به ریسکی عظیم بزنید و احساساتی که در دل دارید را با شجاعت تمام به زبان بیاورید. ولی متأسفانه به نظر می رسد که طرف مقابلتان برنامه ای کاملا متفاوت دارد و اصلا حواسش به این چیز ها نیست. به جای این که دلخور شوید سعی کنید خودتان را با شرایط پیش آمده هماهنگ کنید و به جای آن که تنها به دنبال رضایت شخصی باشید دیگران و اولویت هایشان را هم در نظر بگیرید.

امروز بیرون رفتن از خانه و شرکت کردن در فعالیت های گروهی بسیار جذاب به نظر می رسد، به ویژه گروه هایی که در رابطه با ورزش و فعالیت های جسمانی شکل گرفته باشند. این مسئله امروز را تبدیل به روزی فوق العاده برای رفتن به پیک نیک یا کوه نوردی به صورت گروهی، یا شرکت در کلاس های ورزش می نماید. با خیال راحت به روح ماجراجوی خود اجازه بدهید آزاد باشد. شما این توانایی ذاتی را دارید که در دل تاریکی نور عشق و مهربانیتان را افروخته و از اتفاقات پیش آمده تجربه ای با معنا بسازید. کار های هوشمندانه شما تنش های عاطفی چند هفته اخیر را رو به حل شدن پیش خواهد برد؛ به شرط آن که توانایی خود را باور داشته باشید.

امروز پروژه جدیدی به شما پیشنهاد خواهد شد که مدت هاست در انتظار آن بوده اید و شور و اشتیاق زیادی نسبت به انجام آن در خود احساس می کنید؛ دیگر منتظر چه هستید؟! با وجود این که احساسات شدید عاطفی شما امروز بیش از هر زمان دیگری هستند، تمایلی ندارید که در خصوص آن ها و آنچه دلتان می خواهد با دوستانتان صحبت کنید. این مقاومت درونی شما نشان دهنده این است که هنوز آمادگی کافی ندارید که احتیاج ها و احساسات خود نسبت به کسی که دوست دارید را بیان کنید. با وجود این که خودتان فکر می کنید که این کار شما را قدرتمندتر نشان خواهد داد، بروز احساسات و عواطف و احتیاجهایتان نشان دهنده شجاعت شما خواهد بود.

محدود کردن روابط حرفه ای به محل کارتان برخوردی کاملا قابل درک است، ولی ناگهان موقعیتی برای فراتر رفتن در روابط کاریتان ممکن است برای شما پیش بیاید که جذاب و غیر قابل اجتناب به نظر می رسد. اگر طرف مقابلتان نیز در برقراری این ارتباط به اندازه شما مشتاق به نظر می رسد هیچ اشکالی ندارد که با حفظ حد و مرز ها روابط خود را محبت آمیز تر کنید. این کار روی رابطه حرفه ای شما نیز می تواند اثرات مثبتی بگذارد. با دوستانی که دور از شما زندگی می نمایند و چند وقتی است از آن ها بیخبر هستید ارتباط برقرار کنید، این تماس می تواند فرصت های خوبی برای یک سفر و یا شرکت در یک سمینار را برای شما فراهم کند.

امروز ذهنتان درگیر خرید چیزی گرانبها مثل یک قطعه جواهر، مبلمان منزل یا کاری هنری شده است که شما را به شدت وسوسه می نماید. تمنایی شدید در وجودتان شما را به خرید و تصاحب چیزی زیبا ترغیب می نماید و ممکن است باعث رفتاری غیر منطقی از شما مثل خرج کردن تمام باقی مانده بودجه این ماهتان گردد بی آن که به چیزی که م یخرید هیچ احتیاجی داشته باشید. دقت کنید که این جاذبه می تواند تنها هوسی گذرا باشد و پس از مدت کوتاهی آنچه به دست آورده اید جذابیت خود را از دست خواهد داد. یادتان باشد که ارزش شما به اشیای گرانبهایی که دارید نیست و احساسی که تأثیر گذار بودن در زندگی اطرافیانتان در شما ایجاد می نماید از هر چیزی که با پول می توان خرید با ارزش تر است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: برترین ها
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 28815

به "فال روزانه 23، 02، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 23، 02، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید