فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است، تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه هاست

به گزارش بلاگ پو، سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد، حذف قانون تفاضل گل از فصل آینده اتفاق مثبتی است و می تواند از اجحاف در حق خیلی از باشگاه ها جلوگیری کند.

فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است، تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه هاست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اعلام حسن کامرانی فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، از فصل آینده مسابقات لیگ های فوتبال در رده های مختلف کشور، قانون تفاضل گل در معین صندلی تیم ها حذف و نتیجه ملاقات های رو در رو در لیگ های مختلف معین خواهد بود.

علی فیروزی سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به این موضوع به خبرنگار خبرنگاران گفت: این اتفاق مثبتی است و اگر اجرا گردد به نفع تمام باشگاه هاست. در طول فصل ممکن است شرایطی پیش بیاید و یک تیم در یک بازی تعداد زیادی گل بزند و یا تیم دیگری گل های زیادی دریافت کند و تفاضل گلی که در این شرایط برای تیم ها به وجود می آمد تأثیر زیادی در معین صندلی تیم ها داشت که باعث می شد خیلی از تیم ها متضرر شوند. به عقیده من فدراسیون فوتبال تصمیم درستی گرفته است و نتیجه ملاقاتهای رو در رو ملاک صحیح تری برای معین رتبه تیم ها در جدول خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که فدراسیون برای اتخاذ این تصمیم با باشگاه صنعت نفت مشورتی شده است؟، گفت: خیر، هیچ مشورتی با باشگاه ما صورت نگرفته است و ما نظری در این خصوص ندادیم، اما همانطور که گفتم تصمیم درستی است که از اجحاف در حق خیلی از باشگاه ها جلوگیری خواهد نمود.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 55355

به "فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است، تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است، تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید