قرنطینه خانگی 2773 نفر در نیویورک

به گزارش بلاگ پو، بنابر گفته مقامات ایالت نیویورک 22 نفر بر اثر ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده اند و نزدیک به 2800 نفر نیز در خانه خود قرنطینه هستند.

قرنطینه خانگی 2773 نفر در نیویورک

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، شهردار نیویورک شب گذشته (پنجشنبه) اظهار داشت 11 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شده است تا کل کسانی که بر اثر این ویروس در بیمارستان بستری شده اند به 22 نفر افزایش یابد.

بنابر گزارش نیویورک تایمز، شرایط جسمی دو نفر از کسانی که بستری شده اند وخیم است.

هر چند شمار کسانی که به صورت بالقوه ممکن است به ویروس کرونا مبتلا شده باشند خیلی بیشتر از 22 نفری است که در بیمارستان بستری شده اند. به گزارش نیوریورک 2773 نفر در خانه خود قرنطینه هستند که هنوز ابتلای آنها به کرونا تشخیص داده نشده است. این افراد عمدتا از به کشورهای سفر کرده بودند که ویروس کرونا در آنها شیوع گسترده ای داشت.

با این وجود، سه نفر از افرادی که ابتلای آنها به کرونا تشخیص داده شد و در بیمارستان بستری شده اند، نه به خارج به سفر کرده بودند و نه با کسانی ارتباط داشته اند که آزمایش ابتلای آنها به کرونا مثبت بوده است. مقامات نیویورک توضیح نداده اند که این افراد چگونه به کرونا مبتلا شده اند.

نیویورک تایمز با اشاره به این آمار نوشت: این موارد اخیر نشان می دهد مقامات اطلاعات کمی درباره مدت زمان وجود این ویروس در اینجا دارند و اینکه چه تعداد پیش از این مبتلا شده اند.

دکتر مایکل فیلیپ رئیس اپیدمیولوژیست بیمارستان نیویورک روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: سخت است نتیجه گرفت از چه زمانی ویروس در محیط ما در حال چرخش بوده است.

بیل دی بلازیو شهردار نیویورک روز پنجشنبه با انتقاد از دولت مرکزی گفت دولت فدرال خیلی دیر برای آزمایش مردم اقدام کرد.

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 21282

به "قرنطینه خانگی 2773 نفر در نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه خانگی 2773 نفر در نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید