ماجرای رخ دادن انفجار در روستای شمس آباد اردکان چه بود؟

به گزارش بلاگ پو، رییس سازمان اورژانس یزد با بیان این که تمامی اقدامات اولیه برای مصدومان حادثه انفجار پیک نیک در محل انجام گردیده است، گفت: تاخیر یک ساعته آمبولانس، کذب محض است.

ماجرای رخ دادن انفجار در روستای شمس آباد اردکان چه بود؟

دکتر احمددهقان در گفت وگو با خبرنگار بلاگ پو اظهار کرد: به دنبال انفجار پیک نیک در شمس آباد اردکان و درخواست از Eoc اورژانس، کد اول ظرف مدت زمان سه دقیقه در محل حاضر شد و کد دوم هم پس از 17 دقیقه از پایگاه ترک آباد اردکان راهی محل حادثه شد .

وی اضافه نمود: این حادثه سه مصدوم برجای گذاشت که هر سه دچار سوختگی عمیق درجه دو نزدیک به 70 تا 80 درصد گردیده و به بیمارستان ضیایی اردکان منتقل شدند. هر سه مصدوم بر اثر شدت جراحات فوت کردند.

این مقام مسئول با اشاره به این که تمامی عملیات امداد و اورژانس از لحظه امداد خواهی، حرکت آمبولانس، رسیدن به محل و انتقال مریض یا مصدوم به بیمارستان، ثبت و ضبط می گردد، توضیح داد: تاخیر 60 دقیقه ای آمبولانس به محل حادثه کذب محض بوده و به منظور تنویر افکار عمومی و جلوگیری از تشویش اذهان، موضوع از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری است.

روز گذشته، شنبه 17 شهریور ، حادثه انفجار پیک نیک در روستای شمس آباد اردکان رخ داد که برخی رسانه ها با درج خبری مبنی بر فوت چند نفر در این حادثه، علت مرگ جانباختگان را دیر رسیدن اورژانس اعلام کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1435

به "ماجرای رخ دادن انفجار در روستای شمس آباد اردکان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای رخ دادن انفجار در روستای شمس آباد اردکان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید