میانه قیمت اجاره آپارتمان در شیراز ، اجاره نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، بنا بر داده های دریافت شده از نیازمندی های دیوار در 10 روز گذشته میانه اجاره ماهانه آپارتمان 80 متری در شهر تازه صدرا در حوالی شهر شیراز حدود 3 میلیون تومان ثبت شده است. در کنار شهر صدرا، محلات فرهنگ شهر با میانه اجاره 4 میلیون تومان و زرهی با میانه اجاره ماهانه 4.2 میلیون تومان از محلات ارزان شیراز برای اجاره نشینی هستند.

میانه قیمت اجاره آپارتمان در شیراز ، اجاره نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟

میانه اجاره آپارتمان 2 تا 5 سال ساخت در محله های تاچارا و فرهنگیان 4.9 میلیون تومان ثبت شده است. قصرالدشت و شهرک سراج تنها محلاتی هستند که با میانه اجاره در کانال 5 میلیون تومان ثبت شده اند.

بر اساس آگهی های ثبت شده در 10 روز گذشته سایت دیوار میانه اجاره محله شهرک امام رضا و معالی آباد 6 میلیون تومان، شهرک گلستان 6.1 میلیون تومان و محله ریشمک و قدوسی غربی با میانه اجاره ماهانه 6.5 میلیون تومان اعلام شده اند.

با توجه به داده های دریافتی از نیارمندی های مسکن دیوار در بین محلات جدول زیر در شهر شیراز محلات درکی با میانه اجاره ماهانه 6.8 میلیون تومان و میانرود 7 میلیون تومان از محلات گران قیمت شیراز برای اجاره نشینی هستند.

میانگین اجاره آپارتمان 80 متری 2 تا 5 سال در شهر شیراز بر اساس آگهی های 10 روز گذشته 5.5 میلیون تومان است که با میانگین اجاره شهر مشهد حدود 2 میلیون تومان فاصله دارد و میانگین نرخ اجاره آپارتمان بالاتری دارد.

دقت داشته باشید قیمت ها بر اساس آگهی های ثبت شده در 10 روز گذشته سایت دیوار است. (ممکن است محلاتی با قیمت های بالاتر و یا پایین تری وجود داشته باشد که از آن محلات تعداد آگهی های قابل توجهی در دیوار ثبت نشده است.)

در جدول زیر میانه اجاره ماهانه در برخی از محلات شیراز را مشاهده می کنید.

abanhome.com: بازسازی ساختمان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 56760

به "میانه قیمت اجاره آپارتمان در شیراز ، اجاره نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میانه قیمت اجاره آپارتمان در شیراز ، اجاره نشینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید