هجوم گردشگران آمریکایی برای سفر به ایران

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، نیویورک تایمز در گزارش خود می نویسد: لغو تحریم های ایران در ماه گذشته باعث افزایش مراجعه گردشگران به تورهای مسافرتی برای سفر به ایران شده است. در این میان هر چند وزارت خارجه آمریکا در خصوص سفر به ایران هشدار داده اما با این وجود گردشگران آمریکایی به این موضوع توجه چندانی نکرده اند.

هجوم گردشگران آمریکایی برای سفر به ایران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزند هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

مجریان انجام تورهای مسافرتی در آمریکا می گویند شرایط برای اعزام گردشگر به ایران چنان جالب است که آنها قصد دارند برنامه های جدیدی را برای اعزام مسافر به این کشور تدارک دیده و برای آنکه سهم بیشری را از این زمان تاریخی تصاحب نمایند به رقابت با یکدیگر برخاسته اند.

باربارا بانکز مدیر بازاریابی و توسعه سفرهای جدید در آژانس مسافرتی ویلدرنس در برکلی کالیفرنیا، در شرح این مطلب مب گوید: به نظر من این شرایط شبیه شرایط سفر به کوبا در زمانی است که دو کشور روابط خود را با یکدیگر از سر گرفتند.

به گفته باربارا بانکز، آژانس مسافرتی ویلدرنس برنامه سفر به ایران در فصل بهار را داشت که بلیط های آن تماما به فروش رفته و این آژانس در حال تدارک برنامه سفر به ایران در فصل پائیز بویژه در ایام برداشت زعفران است.

بانکز می گوید مشتریان وی می خواهند تا قبل از اینکه ایران به دلیل ازدیاد سفر گردشگران خارجی شلوغ گردد از این کشور بازدید نمایند.

به نوشته نیویورک تایمز، تا کنون بیشترین میزان گردشگران خارجی سفر نموده به ایران را اروپائی ها تشکیل می دادند. به گفته مقامات ایرانی در پائیز سال 2014 در مجموع پنج میلیون گردشگر خارجی به ایران سفر نموده اند و ایران می خواهد این میزان را به 20 میلیون نفر برساند.

این روزنامه آمریکایی در ادامه می نویسد: از جمله شواهدی که می توان برای افزایش سفر گردشگران خارجی به ایران به آن اشاره نمود تصمیم اخیر ایرفرانس برای قرادادن سه پرواز مستقیم به ایران در هر هفته است که از ماه آوریل شروع می شوند.

این روزنامه در ادامه به جاذبه های گردشگری موجود در ایران و اینکه این کشور 19 اثر ثبت شده در یونسکو دارد اشاره نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 15 اسفند 1398 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 19126

به "هجوم گردشگران آمریکایی برای سفر به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هجوم گردشگران آمریکایی برای سفر به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید