واعظ آشتیانی: دوره رفتارهای کدخدامنشانه با لیدرها گذشته است

به گزارش بلاگ پو، دوران رفتارهای کداخدامنشی گذشته است و این روش مربوط به پنج دهه قبل است. مدیران امروز باید با رفتارهای اصولی مقابل خاطیان ایستادگی نمایند.

واعظ آشتیانی: دوره رفتارهای کدخدامنشانه با لیدرها گذشته است

به گزارش خبرنگاران / امیررضا واعظ آشتیانی وقتی مدیرعامل باشگاه استقلال بود در تغییر نگاه به هواداران باشگاه و بازبینی در کانون های هوادارای کوشش کرد. او هرگز تن به مماشات با لیدرها نداد و کوشش کرد ساز و کار تازه ای برای رابطه هوادار و باشگاه تعریف کند. این روزها که ناهنجاری در ورزشگاه ها به بحث روز فوتبال تبدیل گردیده، او درباره نقش لیدرها در ایجاد ناهنجاری در ورزشگاه ها چنین دیدگاهی دارد: لیدرها در فوتبال ایران از اوایل دهه 80 با حمایت برخی مدیران و سرمربیان رگردید کردند. در ابتدا این افراد به عنوان بادیگارد وارد فضای فوتبال گردیدند، اما خیلی سریع به سکوها منتقل و تبدیل به لیدر گردیدند. بعد از مدتی معین گردید این افراد کارایی دیگری هم دارند و می توانند برای مدیران مافوق خط و نشان بکشند و با درخواست مدیرعاملان باشگاه حتی به این افراد فحاشی هم نمایند.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران گفت: مدیران باشگاه ها باید با اراذل و اوباش سکوها که با روان و فرهنگ جوانان عاشق فوتبال بازی می نمایند، برخورد جدی تری صورت می دادند تا برخی سوءاستفاده ها صورت نگیرد. متاسفانه در سال های اخیر خبرهای عجیبی در خصوص رفتارهای ناصحیح این لیدرها شنیده ایم تا جایی که اگر خاطرتان باگردید حتی خبری مبنی بر تعرض به برخی نونهالان هم منتشر گردید. نمی دانم دلیل عدم برخورد با این خاطیان چیست و چرا برخی مدیران فوتبال باید در هرشرایطی پای این افراد بمانند. درصد قابل توجهی از ناهنجاری در ورزشگاه ها متعلق به این افراد است و البته برخی مدیران و مربیان بی ادب و دلقک هم با رفتارهای خود نقش بسزایی در ایجاد چنین فضایی دارند. آشتیانی که قائم مقام سازمان تربیت بدنی هم بود، در ادامه گفت: نیروی انتظامی برای ایجاد نظم در سطح شهر اقدامات بسیار خوبی همچون دستگیری و گرداندن اراذل و اوباش انجام داد و ای کاش این عزیزان در ورزشگاه های فوتبال نیز چنین اقدامی را صورت دهند. افرادی که در ورزشگاه ها فعالیت می نمایند، بسیار خطرناک تر از اراذل و اوباش سطح شهر هستند و تاثیر اقدامات آنها نیز بسیار خطرناک است. نبود تفکر حرفه ای در فوتبال ایران به خاطر نبود مدیران حرفه ای است. مدیران امروز فوتبال ما دائما به دنبال روزمرگی هستند و هیچ واکنشی هم به خطاهای زیر مجموعه خود نشان نمی دهند. واعظ آشتیانی گفت: این فوتبال احتیاج به مدیرانی دارد که حفظ خود را در قبال حمایت از لیدرها نبینند و امیدوارم روزی مسئولان ورزش کشور برای نجات فضای ورزشگاه ها به سراغ مدیرانی از این جنس بروند. آشتیانی در خصوص درگیری پیش آمده میان لیدرهای باشگاه پرسپولیس و دو کاپیتان این باشگاه گفت: دوران رفتارهای کداخدامنشی گذشته است و این روش مربوط به پنج دهه قبل است. مدیران امروز باید با رفتارهای اصولی مقابل خاطیان ایستادگی نمایند.

منبع: ایرنا

1✅

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 351

به "واعظ آشتیانی: دوره رفتارهای کدخدامنشانه با لیدرها گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظ آشتیانی: دوره رفتارهای کدخدامنشانه با لیدرها گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید