واکنش انصارالله به عملیات بزرگ نجران؛ تاکید بر شکست بی سابقه نظامی عربستان

به گزارش بلاگ پو، سخنگوی جنبش انصارالله تاکید نمود عملیات نصر من الله بزرگترین عملیات نظامی علیه متجاوزان از زمان شروع جنگ ظالمانه علیه یمن و شکست بی سابقه ای برای متجاوزان قلمداد می گردد.

واکنش انصارالله به عملیات بزرگ نجران؛ تاکید بر شکست بی سابقه نظامی عربستان

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله در بیانیه ای تاکید نمود عملیات نصر من الله بزرگترین عملیات نظامی علیه متجاوزان از زمان شروع جنگ ظالمانه علیه یمن به شمار می رود که دشمن در یک مدت زمانی کوتاه متحمل خسارت ها و تلفات سنگین شده است.

عبدالسلام با اشاره به اسارت هزاران مزدور و نظامی سعودی گفت در میان اسیران، صدها سعودی از جمله چندین افسر به چشم می خورند، آنها از همه طرف در محاصره قرار گرفتندو نتوانستند پا به فرار بگذارند.

وی خاطر نشان کرد دشمن بر طرح های نظامی برای کسب دستاورد در مناطق مرزی حساب باز نموده، ولی با عملیات نصر من الله روبرو شد که نتایج کاملا معکوسی برای دشمن داشته و این ناکامی بی سابقه نظامی به شمار می رود.

عبدالسلام با تاکید بر ضرورت بازنگری متجاوزان در اهداف خود به وسیله انتها دادن به تجاوزگری گفت اگر فرماندهان دشمن، در برابر یک قانون نظامی قرار بگیرند، پس از شکست در برابر عملیات ارتش و کمیته های مردمی حتما به پای میز محاکمه می رفتند.

سخنگوی انصارالله توضیح داد کوشش سعودی برای سرپوش گذاشتن بر چنین شکست کوبنده و سنگینی که در برابر رزمندگان یمنی متحمل شده، بی فایده است.

عبدالسلام خاطر نشان کرد حکومت ظالم سعودی حقیقت ملت ما و ویژگی های ایمانی و اخلاقی آنها را نادیده می گیرد که سبب فزونی بر زرادخانه نظامی دشمن شده که نشان دهنده ورشکستگی اخلاقی و سیاسی دشمن است.

این سخنگو ادامه داد عملیات نصر من الله، پیغام نظامی به همراه دارد که متجاوزان و اشغالگران را به شکست سهمگین تهدید می نماید و اینکه هر وجب از خاک سرزمین مان که تحت اشغال است، به فضل الهی آزاد خواهد شد.

عبدالسلام به نام جنبش انصارالله به ملت عظیم یمن و ارتش و کمیته های مردمی، پیروزی آشکار الهی در عملیات نصر من الله را تبریک گفت و آن را یکی از ثمره های مقاومت ملت یمن برشمرد.

از سوی دیگر یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام نمود که جزئیات عملیات بزرگ نصر من الله در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه(فردا) اعلام خواهد شد .

وی اضافه نمود این کنفرانس مطبوعاتی، ساعت 15(به وقت محلی) برگزار می گردد تا جزئیات عملیات نظامی و منحصر به فرد نصر من الله فاش گردد و طی آن صحنه هایی از اسارت هزاران نفر و نیز کشته های دشمن از جمله سعودی ها و صحنه هایی از به غنیمت درآمدن صدها خودروی نظامی و زره پوش پخش خواهد شد. همچنین جزئیات مهم دیگری از این عملیات تشریح خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 13001

به "واکنش انصارالله به عملیات بزرگ نجران؛ تاکید بر شکست بی سابقه نظامی عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش انصارالله به عملیات بزرگ نجران؛ تاکید بر شکست بی سابقه نظامی عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید