چند هزار نفر تا به امروز وام ودیعه مسکن دریافت کردند؟

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران : تا شب گذشته حدود 4 هزار نفر وام ودیعه مسکن را دریافت کردند و فرایند تکمیل پفراینده باقی متقاضیان نزد بانک ها ادامه دارد.

چند هزار نفر تا به امروز وام ودیعه مسکن دریافت کردند؟

جهت دریافت خدمات انواع آلاچیق باغی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش بلاگ پو به نقل از ایرنا ،محمد اسلامی روز دوشنبه در حاشیه مراسم پنجمین مرحله بهره برداری از ناوگان ریلی، در مورد آخرین شرایط اعطای وام ودیعه مسکن به مستاجران گفت: اعطای وام ودیعه مسکن سرعت گرفته است و تا شب گذشته حدود 4 هزار نفر وام را دریافت کردند.

وی ادامه داد: اکنون 1500نفر نیز پفراینده خود را تشکیل داده اند و در صف انتظار دریافت وام هستند. سامانه شناسایی متقاضیان هیچ مسئله ای ندارد و فرایند پرداختی ها با سرعت در حال اجرا است.

وزیر راه در مورد آخرین شرایط شناسایی خانه های خالی گفت: برای همه افرادی که مالک بیش از یک خانه خالی هستند پیامک ارسال شده و اکنون وزارت راه و شهرسازی در حال راستی آزمایی است. به محض نهایی شدن شرایط خانه های خالی لیست در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار می گیرد تا فرایند صدور قبض های مالیاتی شروع گردد.

وی تاکید نمود : نرخ های اصلاح شده مالیات که از سوی کمیسیون عمران مجلس معین شده بازدارندگی کافی را دارد و اخذ مالیات با نرخ های جدید انجام می گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 18 شهریور 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 30180

به "چند هزار نفر تا به امروز وام ودیعه مسکن دریافت کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند هزار نفر تا به امروز وام ودیعه مسکن دریافت کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید