کرونا امروز حریف کسی نشد

به گزارش بلاگ پو، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امروز مورد جدیدی از فوت در بین بیماران مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی به ثبت نرسید.

کرونا امروز حریف کسی نشد

به گزارش از ، مهدی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: 122 آزمایش تشخیص کرونا در 24 ساعت گذشته در خراسان جنوبی انجام شد که مجموعا 32 بیمار نو شامل 10 بستری و 22 سرپایی شناسایی شدند.

او اضافه نمود: همزمان 204 آزمایش سریع انجام و 41 بیمار کرونایی نو شناسایی شد.

مهدی زاده اظهار کرد: در حال حاضر 161 بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان های خراسان جنوبی بستری هستند که 53 نفر کرونا مثبت اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند توضیح داد: از این تعداد 5 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند که حال 1 نفر نامساعد است و در شبانه روز گذشته هم مورد نوی از فوت در بین بیماران مبتلا به کرونا ثبت نشد.

او ادامه داد: در شبانه روز گذشته 29 بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان های استان پذیرش و در همین مدت 44 بیمار شامل 15 بیمار کرونا مثبت با حال عمومی خوب ترخیص شدند.

مهدی زاده گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا امروز 20 هزار و 759 بیمار کرونا مثبت بهبود یافتند یا در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اضافه نمود: تا روز گذشته 60 هزار و 577 آزمایش مولکولی تشخیص کرونا در خراسان جنوبی گرفته شده که منجر به شناسایی 21 هزار و 724 بیمار شد.

او اسم کرد: مجموع دریافت کنندگان نوبت اول واکسن کرونا در استان به 42 هزار و 899 نفر و مجموع دریافت کنندگان دو نوبت اول و دوم به 6 هزار و 976 نفر رسید.

انتهای پیغام / س

wonder-hanger.ir: واندر هنگر | مجله معرفی کالاها و خدمات و تولید داخلی

10az10.ir: مجله سرگرمی، مجله گردشگری، موفقیت، پزشکی، سلامت، مد و لباس

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 53166

به "کرونا امروز حریف کسی نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا امروز حریف کسی نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید