کمک سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درمبارزه با کرونا به ایران

به گزارش بلاگ پو، نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین از کمک سازمان توسعه صنعتی ملل متحد برای ایجاد پروژه مدیریت پسماند بیمارستانی کرونا در ایران خبر داد.

کمک سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درمبارزه با کرونا به ایران

به گزارش خبرنگاران، کنندگی ایران در نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در حساب کاربری خود در توئیتر به نقل از کاظم غریب آبادی سفیر و کننده دائم کشورمان نوشت: سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) در حال ایجاد یک پروژه اضطراری برای کمک به مدیریت پسماندهای پزشکی و بیمارستانی کرونا در ایران است که این کار به شیوه ای ایمن و سازگار با محیط زیست انجام گیرد.

وی ادامه داد: باید از یونیدو، لی یونگ مدیرکل این سازمان و کشور چین تشکر کنم.

گفتنی است، ارزش این پروژه یک میلیون یورو بوده که تامین اعتبار آن که از سوی یونیدو و چین خواهد بود.

همچنین سفیر و کننده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در توئیتی دیگر که در صفحه رسمی کنندگی کشورمان منتشر شد، گفت: ما از آژانس بین المللی انرژی اتمی و رافائل گروسی مدیرکل آن برای ارائه کمک در جهت مبارزه با ویروس کویید-19 به کشورهای مختلف از جمله ایران، با استفاده از تکنیک های هسته ای قدردانی می کنیم.

به گزارش مهر، غریب آبادی پیش از خبر داده بود که با رایزنی های به عمل آمده، آژانس بین المللی انرژی اتمی به زودی دو دستگاه تشخیص سریع کرونا (RT-PCR) به ایران ارسال می کند.

وی ادامه داد: به همراه این دو دستگاه، تجهیزات حفاظت شخصی کاربران دستگاه، تجهیزات مربوط به راه اندازی و ارتقا و کالیبره کردن، و کیت های مخصوص تشخیص که از سه تکنیک استفاده می کنند نیز ارسال می شوند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 23655

به "کمک سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درمبارزه با کرونا به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک سازمان توسعه صنعتی ملل متحد درمبارزه با کرونا به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید