25 هزاردانش آموز زنجانی از سرویس مدارس استفاده می نمایند

به گزارش بلاگ پو، مریم رشتچی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه آموزش و پرورش استان به نحوه خدمات دهی سرویس مدارس در استان تاکید دارد، اضافه کرد: از چند ماه گذشته تمهیدات لازم برای ایاب و ذهاب دانش آموزان پیش بینی گردیده است.

25 هزاردانش آموز زنجانی از سرویس مدارس استفاده می نمایند

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: رسالت سرویس مدارس درامتداد برنامه های آموزش و پرورش است و25 هزاردانش آموز تحت پوشش سرویس مدارس قرار می گیرند.

رشتچی ابراز کرد: سال جاری با هماهنگی شهرداری و نیروی انتظامی زنجان مقرر شد سرویس های مدارس پس از اخذ گواهی صلاحیت و سپری کردن دوره های آموزشی اقدام به سرویس دهی می نمایند.

وی اظهار کرد: صلاحیت رانندگان سرویس مدارس آنالیز گردیده و بعد از تایید صلاحیت آنها، بر اساس احتیاج مدارس و اعلام آموزش و پرورش برای سرویس دهی مدارس انتخاب گردیده اند.

رشتچی به نظارت مستمر اداره کل آموزش و پرورش و هدایت و رانندگی برسرویس مدارس اشاره نمود و گفت: در صورت بروز تخلف، از ادامه سرویس دهی رانندگان متخلف جلوگیری گردیده و به مراجع قانونی معرفی می شوند.

وی اضافه نمود: سرویس مدرسه نباید بیش از ظرفیت خودرو دانش آموز جابه جا کند چراکه از نظر ایمنی و پرداخت بیمه در صورت بروز حادثه با مشکل روبرو می گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان توضیح داد: امنیت و ایمنی دو مقوله مربوط به سرویس مدارس است و ما با همکاری پلیس هدایت و رانندگی و شهرداری بر اجرایی شدن این مهم توجه جدی داریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

malayro.ir: مالزی: سفر به کشور زیبای مالزی و دیدار از شهرهای توسعه یافته کوالالامپور، پنانگ و لنکاوی

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 1517

به "25 هزاردانش آموز زنجانی از سرویس مدارس استفاده می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 هزاردانش آموز زنجانی از سرویس مدارس استفاده می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید