اصلاح ساختاری فرمانداریها و بخشداریها مورد بازنگری قرار می گیرد

به گزارش بلاگ پو، به گزارش خبرنگاران، جواد ناصریان در جلسه فرمانداران، بخشداران و مدیران ستادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج اضافه نمود: در این دو حوزه تقلیل و حذف برخی پست ها و اضافه کردن برخی پستها را داریم که در این راستا و در همین حوزه ها 534 پست را اضافه می کنیم.

اصلاح ساختاری فرمانداریها و بخشداریها مورد بازنگری قرار می گیرد

وی با بیان اینکه، یکهزار و 58 بخشداری را داریم که 50 درصد آنها پست معاونت می گیرند، گفت: برای ترمیم نیروها در بخشداریها و فرمانداریها مجوز یکهزار و 600 نیرو را داریم که 50 درصد آنها در بخشداری ها و فرمانداری ها خواهد بود.

ناصریان توضیح داد: هر چند 400 خودرو توزیع کردیم اما به دنبال مجوز خرید 500 خودرو دیگر هستیم تا بخشی از مسائل خودرویی را برطرف کنیم.

وی اضافه نمود: در کنار استفاده از ظرفیت کارکنان در پست های مدیریتی و بهبود وضعیت ساختاری تشکیلات وزارت کشور و تامین امکانات در انجام ماموریتهای سازمانی، دو مصوبه کمیسیون اجتماعی همسان سازی حقوق قراردادیها با پیمانی و رسمی ها و افزایش حقوق کارکنان در دستور کار این وزارتخانه است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور یکی دیگر از برنامه های وزارت کشور را مدیر پروری و تربیت مدیر از نیرویها حاضر در بدنه این وزارتخانه به وسیله آموزشهای تخصصی مطرح کرد.

ناصریان اضافه نمود: همچنین کاهش نیروها و مدیران مامور در بدنه این وزارتخانه و رساندن آن تا سقف پنج درصد در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.

وی یادآور شد: زمانی بیش از 40 درصد مدیران و نیروهای این وزارتخانه مامور بودند و با کوشش انجام گردیده به 16 درصد رسیده است و باید این عدد به پنج درصد کاهش یابد.

ناصریان اعلام کرد: آموزش هایی که در این وزارتخانه و مجموعه تابع آن در نظر گرفته خواهد شد براساس نیازسنجی و تخصصهای لازم برای بهره وری کارکنان و فراوری مدیر برای پستها خواهد بود.

وی یادآور شد: طی کردن سطح آموزشها و استفاده از نیروها در بدنه وزارت کشور در حوزه مدیریتی به منظور ایجاد انگیزه برای کارکنان و تعهد آنها و خروج از روزمرگی و ارتقای ضریب کار و خدمت انجام می گردد.

dorezamin.com: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

chinaro.ir: چین: سفر به کشور پهناور و باستانی، پکن، شانگهای ،گوانجو و هانگزو

asiaro.ir: آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 2065

به "اصلاح ساختاری فرمانداریها و بخشداریها مورد بازنگری قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح ساختاری فرمانداریها و بخشداریها مورد بازنگری قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید