اخبار و رویدادها

نگرانی مقام های عراقی از تردد پنهانی آمریکایی ها

نماینده جریان حکم ملی در مجلس عراق در سخنانی گفت که بازدیدهای میدانی رهبران آمریکا از پایگاه های شان در عراق بدون توافق قبلی با بغداد صورت می گیرد.

16 خرداد 1399

توافق کاهش فراوری نفت اوپک پلاس به میزان 9، 7 میلیون بشکه در روز

روسیه، کشورهای عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با بیشترین میزان کاهش در تولیدات نفت خود به میزان 9/7 میلیون بشکه در روز موافقت کردند.

16 خرداد 1399

بازار بزرگ تبریز را با تاریخ و زیبایی اش بشناسید

بازار بزرگ تبریز با بناهای زیبای آجری و سنتی یکی از بزرگترین بازارهای سرپوشیده در جهان به شمار می رود که نام آن در فهرست میراث جهانی یونسکو هم به ثبت رسیده است.

15 خرداد 1399

گتوسو دستمزد یک ماه خودش را بخشید

سرمربی تیم فوتبال ناپولی اقدام خیرخواهانه ای انجام داد.

14 خرداد 1399

کرونا در انگلیس و راهکارهای خروج از مقررات منع رفت وآمد

روزنامه دیلی میل انگلیس در گزارشی با اشاره به بحران کرونا در دنیا و دورنمای ناپیدای خروج از محدودیت های منع رفت وآمد سه راه چاره مختلف را از نگاه کارشناسان مورد آنالیز قرار داده است.

14 خرداد 1399

14 روز دیگر آزمایش بالینی واکسن کرونا در انگلیس شروع می گردد

یکی از محققان دانشگاه آکسفورد خاطرنشان کرد: تا 14 روز دیگر آزمایش بالینی یک واکسن برای ویروس کرونا شروع می گردد.

14 خرداد 1399

یاری به ایران برای مهار کرونا به نفع آمریکا و امنیت بین المللی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از میدل ایست آی، دایان فینشتین سناتور بلندپایه حزب دموکرات و عضو کمیته تخصیص بودجه و اطلاعات سنای آمریکا در نامه ای خطاب به دونالد ترامپ در اواخر روز پنج شنبه نسبت به قصد کاخ سفید برای مسدودکردن درخواست ایران جهت دریافت یاری...

13 خرداد 1399

خبرنگاران وزیر خارجه بوسنی مدیریت ایران در درمان بیماران کرونایی را ستود

تهران - خبرنگاران - وزیر امور خارجه بوسنی و هرزگوین در پیامی به همتای ایرانی خود، مدیریت ایران در مهار کرونا و درمان بیماران را ستود.

12 خرداد 1399

محموله دارویی مرتبط با کرونا از بلغارستان وارد کشور شد

مدیرکل گمرک بازرگان گفت: محموله دارویی مرتبط با ویروس کووید - 19 و خریداری شده از کشور بلغارستان به میزان هشت تن از طریق بازارچه مرزی ساری سو وارد ایران شد.

12 خرداد 1399

مسکو: پوتین با ترامپ و سعودی ها درباره بازار نفت دیداری ندارد

سخنگوی کرملین در گفت وگو با خبرگزاری رویترز اعلام نمود که رئیس جمهور روسیه برنامه ای برای ملاقات با مقام های آمریکا و عربستان در مورد نفت ندارد.

12 خرداد 1399

به تعویق افتادن سال تحصیلی موجب نگرانی دانشجویان و خانواده های آنان شده است

جمعی از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اراک در نامه ای سرگشاده نسبت به شرایط تحصیلی خود و به تعویق افتادن زمان فارغ التحصیلی دانشجویان ابراز نگرانی کردند.

10 خرداد 1399

طرح معامله تسلیحاتی وزارت دفاع آلمان با آمریکا عامل تشدید مناقشات در دولت ائتلافی

وزارت دفاع آلمان بدون هماهنگی با شریک ائتلافی خود در حزب سوسیال دموکرات پیشنهاد خرید تعداد زیادی جنگنده از آمریکا برای جایگزین کردن آن با تورنادوهای قدیمی ارتش را ارائه داده که این مسئله خشم حزب سوسیال دموکرت را به دنبال داشته است.

10 خرداد 1399

خبرنگاران نوازی: برای استقلال زندان رفتم

تهران- خبرنگاران- محمد نوازی با اشاره به خاطره شهر آورد جنجالی سال 1379 گفت: وقتی بازی به خاتمه رسید درگیری و جر و بحث میان بازیکنان دو تیم شکل گرفت که باعث شد تا من و چند بازیکن دیگر به زندان برویم. سه روز در زندان قصر بودم و این به خاطر استقلال بود.

9 خرداد 1399

نخست وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

نخست وزیر کانادا گفت، سفرش به آمریکا برای ملاقات با دونالد ترامپ را به خاطر پیش شرط های غیر قابل قبول تجاری برای کشورش لغو کرد.

9 خرداد 1399

ترامپ:برای شفای بوریس دعا می کنیم

رئیس جمهوری آمریکا ابراز امیدواری کرد، بوریس جانسون هر چه سریع تر بهبود یابد، این درحالی است که جانسون به دلیل وخیم تر شدن علائم بیماری کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

9 خرداد 1399

این بازی ها را در خانه با بچه ها خود انجام دهید

بهترین راه آموزش، تقویت هوش و حواس ششگانه در بچه ها کم سن و سال انجام بازی است. هر یک از بازی ها باید بتواند در کنار سرگرم کردن و ایجاد هیجان در کودک، به تقویت توانایی های او نیز یاری کند. با هم ساخت و انجام چند بازی جذاب و هیجان انگیز در خانه، برای بچه ها...

8 خرداد 1399

خبرنگاران وزیر بهداشت یمن: قادر به مقابله با کرونا نیستیم

تهران- خبرنگاران- وزیر بهداشت و جمعیت یمن توضیح داد که در صورت ورود ویروس کرونا به این کشور، قادر به مقابله با آن نیستیم.

8 خرداد 1399

حذف ترم بدون افزایش سنوات در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مجاز شد

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مجاز هستند ترم تحصیلی جاری خود را بدون نگرانی از افزایش سنوات حذف کنند.

7 خرداد 1399

تفاهم فدراسیون فوتبال و AFC درباره مسئله دبیرکلی

فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا درباره ایرادهای مربوط به کنار گذاشتن ابراهیم شکوری و روی کار آمدن مهدی محمدنبی به تفاهم و یک راه حل واحد دست یافتند.

7 خرداد 1399

خبرنگاران سهم زنان خودسرپرست خوزستان در مبارزه با کرونا؛ تولید22 هزار دستکش و گان

اهواز - خبرنگاران- مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: بیش از 22 هزار دست لباس یک بار مصرف برای پرستاران(گان) و دستکش ، برای مقابله با ویروس کرونا، توسط زنان خودسرپرست گروه های همیار زیرپوشش بهزیستی خوزستان فراوری شد.

6 خرداد 1399
تعداد: (1260)