همه اخبار و مقاله ها

عجیب ترین جریمه سال 2019 توسط غول فناوری چین رقم خورد ، ارسال توییت با آیفون 2 کارمند هواوی را نقره داغ کرد

پس از حواشی متعدد هواوی در ایالات متحده، به نظر می رسد این شرکت به شدت از آمریکایی ها کینه به دل گرفته است تا جایی که 2 کارمند خود را به علت ارسال توییت با آیفون به شدت مورد مواخذه قرار داده است.

20 آبان 1398

طرح تایوان برای کاهش تنش ها در دریای چین جنوبی

رئیس جمهوری تایوان طرحی را به منظور کاهش تنش ها در دریای چین جنوبی ارائه نموده است؛ جایی که چین بر مناطق گسترده ای ادعای ارضی دارد و همسایگان خود را به واکنش وادار می نماید.

20 آبان 1398

توافق تجاری 13.5 میلیارد یورویی حاصل سفر ماکرون به چین

دومین سفر ماکرون رئیس جمهور فرانسه به چین با توافق تجاری 13.5 میلیارد یورویی انتها یافت.

20 آبان 1398

چرا چین مایل به مشارکت در مقابله با داعش نیست؟

با وجود آن که چین سرمایه گذار نفتی اصلی در عراق است و گروه داعش علنا گفته که نیروهای چینی دراختیار گرفته اما پکن در شریک شدن در مقابله علیه داعش به سبب داشتن قابلیت نظامی محدود در خاورمیانه و بی اعتمادی به مقاصد آمریکا، اکراه دارد.

20 آبان 1398

تیم ملی والیبال بانوان امشب به چین می رود

تیم ملی والیبال زنان ایران برای حضور در رقابتهای avc به چین می رود.

20 آبان 1398

کری در آسیای جنوب شرقی در پی کاهش تنش ها در دریای چین جنوبی

وزیر امور خارجه آمریکا که به میانمار سفر نموده به دنبال کاهش تنش ها میان چین و کشورهای همسایه اش بر سر دریای چین جنوبی است.

20 آبان 1398

رایزنی ماکرون با شی جینپینگ درباره وضعیت هنگ کنگ

رئیس جمهوری فرانسه امروز چهارشنبه گفت، درباره وضعیت هنگ کنگ که در چند ماه اخیر درگیر ناآرامی بوده، با شی جینپینگ گفت وگو نموده است.

20 آبان 1398

فیلم و عکس، حمله معترض هنگ کنگی به یک قانونگذار با سلاح سرد

یک فرد مسلح به چاقو امروز (چهارشنبه)، یکی از قانونگذاران هنگ کنگ را که مخالف اعتراضات خشن چند ماه اخیر در این منطقه است، مورد حمله قرار داد و زخمی کرد.

20 آبان 1398

سازمان ملل: تعرفه های آمریکا علیه چین به اقتصاد هر دو کشور لطمه زده است

کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (آنکتاد) بر اساس نتایج یک مطالعه تاکید نمود جنگ تجاری چین و آمریکا به اقتصاد هر دو کشور لطمه زده است.

20 آبان 1398

چین: آمریکا باید دست از سیاست های اشتباه علیه ایران بردارد

سخنگوی وزارت امور خارجه چین تأکید کرد که آمریکا باید سیاست های اشتباهی مانند تحریم و فشار حداکثری علیه ایران را رها کند.

20 آبان 1398

گاز روسیه به چین می رسد

به گزارش خبرنگاران، منابع روسی اعلام نموده اند که خط لوله گاز روسیه به چین قرار است تا 2 دسامبر(11 آذرماه) به بهره برداری برسد.

20 آبان 1398

ماکرون: همکاری اروپا و چین معین کننده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه امروز سه شنبه در سخنانی بیان کرد که همکاری میان اروپا و چین برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای معین کننده خواهد بود.

20 آبان 1398

گسترش همکاری های ایران و چین در مبارزه با مواد مخدر

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و سفیر جمهوری خلق چین با یکدیگر دیدار و بر گسترش همکاری های ایران و چین در مبارزه با مواد مخدر تاکید کردند.

20 آبان 1398

رایزنی رییس جمهور افغانستان و وزیر خارجه چین درباره گفتگوها با طالبان

رییس جمهور افغانستان با وزیر امور خارجه چین دیدار و درباره نشست برنامه ریزی شده در پکن با حضور نمایندگان طالبان و افغانستان مصاحبه کرد.

20 آبان 1398

آمریکا برای متقاعد کردن پکن به توافق تجاری امتیاز بیشتری می دهد

مقامات دولت ترامپ در حال بحث درباره لغو بخشی از تعرفه های وضع شده در خصوص کالاهای چینی به عنوان امتیازی برای متقاعد کردن پکن جهت انعقاد یک توافق تجاری غیرجامع هستند.

20 آبان 1398

هیئت دولت افغانستان برای نشست بین الافغانی با طالبان راهی چین می گردد

منابع خبری اعلام کردند که دولت افغانستان برای شرکت در نشست بین الافغانی با طالبان که به میزبانی پکن برگزار می گردد روز آدینه هیئتی را اعزام خواهد نمود.

20 آبان 1398

ترامپ: آمریکا آماده توافق تجاری با چین نیست

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفت که واشنگتن هنوز آماده توافق تجاری با چین نیست اما گفت وگوهای دوجانبه ادامه خواهد یافت.

20 آبان 1398

تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل کوچین آمل پیروز شد

به گزارش خبرنگاران، تیم های بسکتبال شهرداری گرگان و کوچین آمل بعدازظهر دوشنبه در دیداری تدارکاتی در سالن امام خمینی (ره) گرگان و در حضور حدود هزار تماشاگر گرگانی به مصاف هم رفتند که تیم شهرداری گرگان با نتیجه 90 بر 63 به پیروزی رسید.

20 آبان 1398

معرفی بهترین هتل های بانکوک

کشور تایلند مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا است و توریست های بسیاری در شهر بانکوک پایتخت هیجان انگیز آن نیز اقامت دارند. در این شهر به خاطر تعداد بالای توریست ها، اقامتگاه های زیادی وجود دارد و به همین خاطر در بین آن ها بهترین هتل های بانکوک را می خواهیم...

20 آبان 1398
تعداد: (905)