امیدوارم کی روش بعدا پاسخگو باشد، تیم ملی شانس قهرمانی دارد

به گزارش بلاگ پو، بیژن ذوالفقارنسب در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص لیست اولیه تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت های 2019 آسیا در کشور امارات گفت: در اکثر تیم های فوتبال جهان مرسوم است که افرادی در لیست اولیه تیم ملی برای حضور در تورنمنت های معتبر قرار بگیرند تا شانس خود را برای حضور در تیم ملی بیازمایند. البته این موضوع در خصوص آقای کی روش که حضوری طولانی مدت در فوتبال ایران دارد کمی متفاوت است.

امیدوارم کی روش بعدا پاسخگو باشد، تیم ملی شانس قهرمانی دارد

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: در حال حاضر فکر می کنم فقط و فقط باید از تیم ملی حماسیت کرد. تمام تصمیمات آقای کی روش را پذیرفت. ایشان مربی بزرگی است که من مثل همیشه برای تصمیماتی که در حوزه فنی می گیرد احترام قائلم. اما امیدوارم آقای کی روش فارغ از هر نتیجه ای که با تیم ملی در جام ملت های اسیا دریافت کرد پاسخگوی عملکرد خود باشد.

وی درباره احترام کی روش به اهالی فوتبال توضیح داد: به هر حال مردم همه چیز را دیده و می بینند. وضعیت فعلی تیم ملی می تواند روحیه اجتماعی را هم حتی کم و زیاد کند. در وهله اول باید به احترام پیراهن تیم ملی دست از انتقاد در این بازه زمانی برداشت. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم هر نتیجه ای که توسط تیم ملی گرفته گردد در کارنامه کارلوس کی روش هم ثبت خواهد شد. او باید پس از جام ملت ها در خصوص هر ابهامی که درباره لیست تیم ملی و نحوه آماده سازی این تیم وجود داشته پاسخ دهد. امیدوارم کی روش پاسخگو باشد.

ذوالفقارنسب درباره شانس ملی پوشان برای تصاحب قهرمانی در جام ملت های آسیا گفت: به نظرم این دوره با دورهای قبلی متفاوت است. انتظارات از تیم ملی بالا رفته و فکر می کنم بهترین زطمان است تا بازیکنان فعلی بتوانند کسب نتیجه نمایند. در اکثر تیم های مطرح جهان که به فکر کارهای طولانی مدت هستند شاهد پوست اندازی تیم های ملی که از جام جهانی بازگشته اند هستیم. اما به هر حال اکنون در تیم ملی فوتبال ایران گزینه هایی داریم که به نوعی ملی پوش بازنشسته محسوب می شوند. با این حال من فکر می کنم بهترین ترکیب را برای درخشش در اختیار داریم و می توانیم موفقیت کسب کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 3449

به "امیدوارم کی روش بعدا پاسخگو باشد، تیم ملی شانس قهرمانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم کی روش بعدا پاسخگو باشد، تیم ملی شانس قهرمانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید