برنامه ریزی جیمیل امکان پذیر شد ، از 2 روز تا 50 سال مدیریت زمانی در اختیار کاربران اندروید خواهد بود!

به گزارش بلاگ پو، جیمیل امکان برنامه ریزی ایمیل ها را فراهم نموده است بنابراین کاربران اندرویدی قادر خواهند بود د برای ارسال پیغام ها برنامه ریزی دقیقی انحام دهند.

برنامه ریزی جیمیل امکان پذیر شد ، از 2 روز تا 50 سال مدیریت زمانی در اختیار کاربران اندروید خواهد بود!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب بهتر است هر چه سریعتر، آماده استفاده از تغییرات پیش رو باشید و از این تحولات بهره ببرید.

بسیاری از افراد همواره آرزو می نمایند که بتوانید ایمیل خود را در عرض ده دقیقه بعد، بیست دقیقه بعد یا ده روز بعد ارسال نمایند، اکنون این قابلیت به خوبی روی گوشی های هوشمند اندرویدی در دسترس است. البته بر اساس خبرهای اولیه این ویژگی فعلا فقط برای اندرویدی ها در دسترس خواهد بود.

کاربران می توانند با مراجعه به ویژگی های برنامه ریزی به ویژه برنامه ریزی متن به طیف وسیعی از گزینه ها دسترسی داشته باشند و به ایمیل ها از دو دقیقه تا پنجاه سال زمان دهند. البته این به معنای محدودیت شما نیست و می توانید دریافت ایمیل های برنامه ریزی شده را نیز بر اساس سلیقه خود لغو کنید.

نکته مثبت دوم در خصوص این ویژگی این است که می توانید پیغام ها را در صورت آفلاین نیز مدیریت کنید. بنابراین حتی اگر گوشی شما انلاین نباشد هم قادر به مدیریت ایمیل خود هستید.

البته این نخستین برنامه جیمیل برای مدیریت پیغام ها به شکل آنلاین و آفلاین نیست و پیش از این و در ماه ژوئیه 2018 نیز نمونه هایی از این برنامه به شکل آزمایشی رونمایی شد. بخش های پیچیده تر این ویژگی در حد وعده است و تعیین نیست دقیقا در چه زمانی قرار است شاهد برنامه های تازه جیمیل باشیم ، اما آن چه تعیین است این خواهد بود که گوگل برای کاربران جیمیل برنامه هایی ویژه دارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 68613

به "برنامه ریزی جیمیل امکان پذیر شد ، از 2 روز تا 50 سال مدیریت زمانی در اختیار کاربران اندروید خواهد بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی جیمیل امکان پذیر شد ، از 2 روز تا 50 سال مدیریت زمانی در اختیار کاربران اندروید خواهد بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید