برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد توسط جهاددانشگاهی

به گزارش بلاگ پو، خبرنگاران/خوزستان معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان از برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اطلاع داد.

برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد توسط جهاددانشگاهی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در دانشگاه های کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

رمضان شیرعلی داورپناه در گفت وگو با بلاگ پو، اظهار کرد: ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از شنبه 30 فروردین شروع شده است و تا 11 اردیبهشت ادامه دارد. این آزمون توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 30 خرداد امسال است، اضافه نمود: به وسیله این آزمون 300 نفر در کل کشور جذب می شوند که از این تعداد 13 نفر در استان خوزستان استخدام خواهند شد.

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان ادامه داد: داوطلبان تا 11 اردیبهشت مهلت دارند تا در این آزمون شرکت نمایند. همچنین برای ثبت نام، مشاهده دفترچه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی www.hrtc.ir مراجعه نمایند.

داورپناه در سرانجام با اشاره به اینکه تعداد داوطلبین شرکت نماینده در این آزمون تا به امروز معین نشده است زیرا زمان ثبت نام هنوز ادامه دارد، گفت: مکان دقیق برگزاری آزمون به تعداد داوطلبان شرکت نماینده در آزمون بستگی دارد اما پیش بینی می گردد که در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار گردد. مکان دقیق و قطعی برگزاری آزمون هنگام دریافت کارت ورود به جلسه معین می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 5 تیر 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 25195

به "برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد توسط جهاددانشگاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد توسط جهاددانشگاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید