برگزاری جشن های مردمی در محل آسبادهای نشتیفان خواف

به گزارش بلاگ پو، مدیرکل بافت ها، بناها و محوطه های تاریخی سازمان میراث فرهنگی با اشاره به برنامه ریزی ها برای معرفی، صیانت و حفاظت هرچه بیشتر از آسبادهای نشتیفان گفت: آسبادهای نشتیفان در راستا جهانی شدن واقع شده است و برنامه های ویژه ای برای این آثار تاریخی ارزشمند داریم.

برگزاری جشن های مردمی در محل آسبادهای نشتیفان خواف

سیدهادی احمدی روئینی مدیرکل بافت ها، بناها و محوطه های تاریخی سازمان میراث فرهنگی، در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران با بیان این مطلب اضافه کرد: آسبادهای نشتیفان خواف یکی از ارزشمندترین آثار تاریخی به جای مانده از گذشته است که مردم نیز قدر این اثر تاریخی را به خوبی می دانند.

او با بیان اینکه برای مشارکت هرچه بهتر از این آثار نیازمند افزایش مشارکت های مردمی هستیم، از برگزاری جشن های مردمی در محل این آسبادها با هدف آشنایی هرچه بیشتر مردم و افزایش مشارکت آن ها در صیانت و حفاظت از آسبادها اطلاع داد.

احمدی اضافه کرد: جشن های مردمی در محل میدانگاه آسبادهای نشتیفان برگزار می گردد و این در حالی است که خرابه های متروک آسبادها به همت سازمان میراث فرهنگی در طی دو سال گذشته نه تنها مقصد گردشگران بی شمار که مرکز گردهمایی و جشن های مردم نیز شده است.

مدیرکل بافت ها، بناها و محوطه های تاریخی سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد: تا کنون جشن های مختلف مردمی در محل میدانگاه آسبادهای نشتیفان برگزار شده و مقرر شده است بر اساس برنامه ریزی های انجام شده جشن های مردمی دیگری نیز در این محل برگزار گردد تا زمینه آشنایی هرچه بیشتر مردم و گردشگران با این آثار تاریخی ارزشمند بیش از پیش فراهم گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: میراث آریا
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 9293

به "برگزاری جشن های مردمی در محل آسبادهای نشتیفان خواف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشن های مردمی در محل آسبادهای نشتیفان خواف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید