برگزیدگان مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم معرفی شدند

به گزارش بلاگ پو، مدیر ژئوپارک جهانی قشم از اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم با موضوع معرفی جاذبه ها و میراث زمین شناختی این ژئوپارک خبر داد.

برگزیدگان مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم معرفی شدند

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش خبرگزاری بلاگ پو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا امری کاظمی با اعلام این خبر، گفت: این مسابقه در راستای اهداف ژئوپارک های جهانی یونسکو توسط مدیریت ژئوپارک جهانی قشم با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان قشم، با موضوع معرفی جاذبه ها و میراث زمین شناختی ژئوپارک جهانی قشم در قالب داستان نویسی کوتاه برگزار شد.

امری کاظمی ادامه داد: در مجموع 57 جلد از داستان های دست نویس توسط دانش آموزان نقاط مختلف جزیره برای مدیریت ژئوپارک جهانی قشم ارسال گشت و پس از آن بررسی و داوری آثار ارسال شده در دو مراحل توسط مدیریت نهاد کتابخانه های عمومی و داوری نهایی با حضور کارشناسان ژئوپارک انجام گرفت.

وی افزود: پس از مراحل نهایی داوری و در نهایت 10 نفر از دانش آموزان نویسنده داستان های کوتاه، به عنوان نفرات برتر در وب سایت ژئوپارک معرفی شدند و همچنین جوایزی به رسم یادبود به ایشان اهدا خواهد گشت.

مدیر ژئوپارک جهانی قشم در ادامه شرح داد: 23 مورد از داستان های نوشته شده توسط این دانش آموزان با نگاهی خلاقانه و مرتبط با موضوع معرفی جاذبه های ژئوپارک جهانی قشم نگارش یافته بود و بر این اساس برنامه ریزی جهت انتشار این دست نوشته ها در وب سایت ژئوپارک با هدف تشویق بیشتر دانش آموزان بعنوان سفیران ژئوپارک در حال انجام است.

به گفته امری کاظمی؛ معرفی جاذبه ها، ویژگی ها و ژئوسایت های موجود جزیره زیبای قشم به جهانیان، حفاظت و پاسداشت میراث چهارگانه جزیره (فرهنگی، طبیعی، زمین شناختی و ناملموس) از اهداف مورد نظر در اجرای این طرح بود.

براساس این گزارش؛ اسامی منتخبین مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم به شرح ذیل است:

حنانه دلخواه

مریم امینی

سعیده ملا خالدینی

فرشته اسلامی

اسرا تاب

فاطمه تاب عدنان - مدیحه زیوری - سیده ناعمه هاشمی

فاطمه بحری - مبینا نخلی

الناز اسلامی - دیانا اسلامی

مهنا آزاد

محمد پارسا علی پوری

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 36056

به "برگزیدگان مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان مسابقه داستان نویسی ژئوپارک جهانی قشم معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید