بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران

به گزارش بلاگ پو، طرح های عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان مازندران به بهره برداری رسید.

بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، طرح های عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان مازندران به بهره برداری رسید.

در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان امام به مازندران، 87 طرح عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت شامل ساخت مدرسه، آبرسانی، راه سازی، احداث پل و طرح هادی در سراسر این استان به بهره برداری رسید. برای راه اندازی این تعداد طرح عمرانی و زیربنایی بیش از 131 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

محمد مخبر در حاشیه افتتاح مدرسه 9 کلاسه برکت شهیدان حجازی در شهر گلوگاه گفت: شرایط کشور به لحاظ امکانات تحصیلی خوب است و قابل قیاس با گذشته نیست.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام یادآور شد: مشکل اصلی سیستم آموزشی ما بحث حرفه آموزی است که این معضل و کمبود باید با آموزش حرفه و مهارت به دانش آموزان مرتفع شود.

مخبر اعلام نمود: ستاد اجرایی فرمان امام در کنار فعالیت های عمرانی و زیربنایی از جمله ساخت مدارس، تمرکز اصلی اقدامات خود را بر ایجاد اشتغال گذاشته است.

وی با تاکید بر احیای بنگاه های اقتصادی تعطیل یا نیمه تعطیل مانده گفت: ستاد اجرایی فرمان امام از طریق راه اندازی طرح های اشتغال زایی خرد و خانگی، 110 هزار شغل را در قالب 30 هزار طرح تا پایان سال در مناطق محروم ایجاد می کند.

گفتنی است، ستاد اجرایی فرمان امام از طریق بنیاد برکت ساخت 2 هزار مدرسه را در مناطق محروم و روستایی در دست اقدام دارد که تاکنون دستور ساخت 1700 مدرسه ابلاغ شده است.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین در دیدار با خانواده شهید قاسم موجرلو، از شهدای غواص شهرستان گلوگاه، از پدر و مادر این شهید گرانقدر تجلیل به عمل آورد. شهید موجرلو سال 1365 در عملیات کربلا 4 به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 17384

به "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید