بوشهر، شفر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس در آسیا با هم بازی نمایند، بابت بازیکنانی که گرفتیم، خوشحال هستم

به گزارش بلاگ پو، سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد تیمش در لیگ قهرمانان مقابل حریف سنتی قرار بگیرد.

بوشهر، شفر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس در آسیا با هم بازی نمایند، بابت بازیکنانی که گرفتیم، خوشحال هستم

به گزارش خبرنگاران از جم، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم در هفته چهارم لیگ برتر گفت: اولین بار است که در شهر جم و این منطقه هستم و خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم. وقتی با استقلال به اصفهان، تبریز یا جاهای دیگر می رویم، می توانیم مناطق مختلف را ببینیم، هر چند که زمان زیادی نداریم و از فرودگاه رفتیم به هتل و سپس به سالن کنفرانس و شب هم جلسه کادر فنی است. فردا هم بازی برگزار می شود.

وی اضافه کرد: فردا بازی سختی خواهیم داشت، هوا به دلیل اینکه اینجا ارتفاع بیشتری دارد، گرم تر خواهد بود. می دانیم حریف سفت و محکم است و 90 دقیقه و حتی 95 دقیقه باید بجنگیم. باید فوتبال خوبی انجام داده و توپ را به گردش بیاوریم و قطعا شانس برای پیروزی داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: زمانی که در منزل بودم، بازی های قبلی پارس را دیدم و خوشحالم که شما هواداران خیلی خوبی دارید. دیدم که تماشاگران پارس جنوبی در جایگاه شان موسیقی می نوازند که بسیار خوشحال نماینده است. این همان چیزی است که می خواهم و آن را دوست دارم، مانند بازی قبلی که هواداران مان دنبال فوتبال بودند. در برنامه نود تصاویری نشان داده شد که نشان می داد برخی ها فوتبال را دوست نداشتند. وقتی بچه پنج ساله به ورزشگاه می آید و اشک می ریزد، برای فوتبال خوب نیست. این صحبت من برای کل هواداران فوتبال است. باید از دیدن فوتبال لذت برد، نه اینکه در آن خشونت باشد.

شفر ادامه داد: دقیقا نمی دانم فردا کدام بازیکنان قرار است بازی نمایند، چون مسائل کوچکی داریم که باید تست شوند. امیدوارم بازی خوبی از هر دو تیم ببینیم. ما می خواهیم ببریم، اما باور کنید بازی سختی خواهیم داشت. هواداران زیادی در فرودگاه به استقبال ما آمدند که طرفدار استقلال بودند. امیدوارم هواداران دو تیم بازی خوبی ببینند و بدون مشکل ورزشگاه را ترک نمایند. شنیده ام یکی از گزارشگران باسابقه یعنی جواد خیابانی در بیمارستان بستری است، آروزی سلامتی برای او دارم و امیدوارم در مسابقات بعدی، ایشان به کارشان بازگردند.

وی در مورد عملکرد بازیکنان جدید استقلال توضیح داد: بابت بازیکنانی که گرفتیم، خوشحالم. برخی از آنها دیر آمدند. بازیکن آخری که جذب شد، عراقی است که روز گذشته اولین تمرینش را با ما انجام داد. علی کریمی به خاطر قراردادش دیرتر به ما اضافه شد، همینطور الحاجی گرو. مرحله به مرحله تیم ما بهتر می شود و باید ببینیم کدام بازیکن در بازی بعدی به میدان می رود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد: من گفتم لیگ برتر بهتر از فصل گذشته گردیده و خیلی از باشگاه ها مثل تراکتورسازی پول زیادی برای خرید بازیکن کنار گذاشتند. الان نمی توانیم بگوییم یک تیم شانس قهرمانی دارد و شاید پنج تیم شانس قهرمانی داشته باشند. ما آسیا، لیگ برتر و جام حذفی را داریم و خوشحالم بازیکنانم را در اختیار دارم، اما هنوز به آمادگی کامل نرسیده اند. شاید نیومایر دو هفته زمان احتیاج دارد، بازیکن عراقی هم باید سیستم ما را یاد بگیرد.

شفر در خصوص تقابل فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری با تیم سابق شان مطرح کرد: می توانم از فرشاد محمدی مهر تشکر کنم که بازیکن خوبی است و شخصیت خوبی دارد. او بازیکن جوانی است و امیدوارم اگر بازی کند، مقابل تیم قدیمی خودش نمایش خوبی داشته باشد. در مورد میثم تیموری باید صبر کنیم، او هنوز آماده نیست. شاید یک ماه یا دو ماه دیگر آماده شود. فرشاد صحبت های خوبی درباره باشگاهی که حضور داشت، انجام داده است.

وی در رابطه با انگیزه بازیکنان پارس جنوبی برای تقابل با استقلال توضیح داد: معمولا بازیکنان باید برای هر بازی باانگیزه باشند، نه فقط برابر استقلال. بازیکنان در سال دو بار برابر استقلال بازی می نمایند و نمی توانند فقط این در این دو دیدار با انگیزه باشند. دربی استقلال و پرسپولیس دو بار در سال انجام می شود و امیدوارم در لیگ قهرمانن آسیا این مصاف تکرار شود. استقلال و پرسپولیس السد قطر را شکست داده اند، اما ما مقابل پرسپولیس بازی نمی کنیم، فردا برابر پارس جنوبی دیدار خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه احتمال حضور بازیکنان پرسپولیسی در تیم پارس جنوبی وجود دارد و آیا از این موضوع نگران نخواهد بود، گفت: نه، خیلی مهم نیست. شفر در مورد غیبت فرشید باقری در بازی فردا به دلیل درگذشت پدرش گفت: فرشید در بازی قبلی به خصوص نیمه دوم خیلی خوب بازی کرد. او پسر خوبی است و برای خانواده اش بهترین ها را آرزو می کنم، می دانم فرشید در شرایط بسیار سختی است. امیدوارم زمانی که برمی شود، شرایط خوبی داشته و از نظر روانی آماده باشد.

وی درباره عملکرد علی کریمی و بحث هایی که در رابطه با مصدومیتش مطرح می شود و آیا می تواند از چنین بازیکنی در دیدار برابر السد قطر استفاده کند، گفت: بازی آخر استقلال را دیدید که علی کریمی یکی از بهترین بازیکنان ما مقابل تراکتورسازی بود. کریمی مصدومیتی ندارد، ما کادر پزشکی خوبی داریم. مربی بدنساز ما هم آمده و با برخی از بازیکنان تمرینات اختصاصی انجام می دهد تا آماده تر شوند. علی کامل آماده است. بازی فردای ما با السد قطر نیست و ما با پارس جنوبی بازی داریم. شاید قبل از دیدار با السد هفت روز وقت برای آماده سازی داشته باشیم، اما از حالا به فکر این بازی نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه چرا تمرینات تیمش را دیر آغاز کرد، گفت: نباید اینطوری نگاه کنیم چون پرسپولیس فلان زمان تمریناتش را آغاز نموده، ما همان زمان تمرینات را آغاز کنیم. این مهم نیست که ما الان ببینیم پرسپولیس و پارس جنوبی چه زمانی تمریناتش را آغاز نموده و ما هم همین کار را بکنیم. ما بازیکن کافی برای اردوی پیش فصل نداشتیم در اردوی آماده سازی و تیم زیر 21 سال را در اختیار داشتیم. از بین بازیکنان ملی پوش تنها پژمان منتظری حضور داشت. امید ابراهیمی در قطر و روزبه چشمی هم مصدوم بود.

شفر با اشاره به گرمای بازی فردا توضیح داد: سلامت بازیکنان مهم است. امیدوارم داور فردا پس از گذشت 20 تا 25 دقیقه، بازی را نگه دارد تا بازیکنان آب بخورند. این موضوع برای سلامتی شان مهم است. ما در زمین بازی نمی کنم، مسئولان برگزاری مسابقه در زمین بازی نمی نمایند. بازیکنان هستند که بازی می نمایند و برای سلامتی شان خوب است که داور بازی نگه داشته و آنها آب بخورند.

وی در خصوص اینکه تنها 10 درصد از گنجایش ورزشگاه به استقلال اختصاص داده گردیده است، گفت: نمی دانم چقدر بلیت برای تماشاگران ما در نظر گرفته گردیده اما امیدوارم به ورزشگاه بیایند. در فرودگاه هواداران زیادی از استقلال دیدیم و یک آقایی هم انتهای سالن این نشست با لباس استقلال نشسته است. (سرمربی استقلال سپس از آن شخص پرسید که فردا به ورزشگاه می آید که فرد مذکور پاسخ داد که در ورزشگاه حضور خواهد داشت). این یکی از طرفداران ما خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در سرانجام مطرح کرد: بسیار مهم است که هواداران دو تیم خوشحال به خانه های خود بازگردند. فوتبال یکی از بهترین ورزش ها در دنیاست. شما هم مسئولیت بزرگی با نوشته های تان در قبال هواداران دارید و کار خبری مهم است. من فقط به روزنامه نگاران احترام نمی گذارم، به همه مردم احترام می گذارم، چون اینجا میهمان هستم.

به گزارش تسنیم، پس از سرانجام اظهارات شفر، خبرنگاران برای سرمربی تیم استقلال دست زدند.

منبع: tn.ai
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: blogpo.ir شناسه مطلب: 447

به "بوشهر، شفر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس در آسیا با هم بازی نمایند، بابت بازیکنانی که گرفتیم، خوشحال هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، شفر: امیدوارم استقلال و پرسپولیس در آسیا با هم بازی نمایند، بابت بازیکنانی که گرفتیم، خوشحال هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید